Új hozzászólás Aktív témák

  • sad_Vamp

    őstag

    válasz #92253184 #64 üzenetére

    Attól, hogy hülyének próbálsz meg beállítani még nem leszek az. :R

    Ahogy attól, hogy te valamit még nem láttál, nem csináltál, nem találkoztál vele, vagy nem észleltél, még nem jelenti azt sem hogy nincs (bár irtó jó lehet igy élni - ignorance is a bliss).

    Van zár az ajtódon, van jelszó az email-jeiden, lezárod a telefonod? Ha bármelyikre igen a válasz, akkor szükséged van privát szférára. Ennyi. Kb. ez az amit képtelen vagy felfogni.

    Persze majd jön a kapálózás, hogy de hisz ez más... nem más. Mitől más az, ha valaki hívatlanul jön be (tör be) a lakásodba, mintha ezt az email-eddel, vagy a postaládáddal teszi? Az hogy az illető öltönyben van csöves, az teszi a különbséget? (ha kirabolnak jobban érzed magad ha tudod hogy öltönyösök tették, tényleg?) Mert mind2 a privát szférád sérti.... De értem a nézőpontod, amit a szem nem lát az a szívnek nem fáj... meg addig mig valami szerencsétlen okból netán ki nem szivárog olyan dolog az adataidból, amit valahogy mégsem szerettél volna megosztani a nagyvilággal. (persze tudom te átlagjános vagy és semmi érdekes nincs benned, soha nem is lesz, és nem is akar senki bántani.... úgy legyen, attól másokat az ilyen jogosan zavar és aggaszt)

    [ Szerkesztve ]

    “When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

Új hozzászólás Aktív témák