Új hozzászólás Aktív témák

  • BoneDragon

    veterán

    válasz Carlos Padre #171 üzenetére

    "Középkategóriás gép meg nem fogja hozni az új konzolok teljesítményét"
    Nagyjából 1 évig ez igaz is lesz. Olyan hardverekről beszélünk, amik fél év után elavultnak számitanak annyira fejlődik ez az iparág. Miért nem fejlődik a pc? Lásd elavult konzolok. K*rva sok pénz van abban, hogy ez igy is maradjon. Ezek tények, de úgyis lesz valami okoska aki ezt megpróbálja cáfolni, mert nem látja a fától az erdőt.
    Ha a pc teljesen elhatárolódna a konzoloktól (sajnos ellenkező irányba tartunk) és nem lennének multiplatform cimek, csak kifejezetten pc-re fejlesztések a nagyobb cégektől, akkor lenne itt nemulass... Viszont itt meg jön az, hogy ezeregy féle hardver van pc-re és b*sznak a cégek optimalizálni.
    Lehet csodálni ezeket a videókat, de ha ilyen szinten akarna egy cég lefejleszteni egy játékot, nem 5-6 évig tartana, hanem mondjuk 9-10.
    Én szeretem a ps-t, de egyik nap raktam el a szekrénybe, már azon is gondolkodom, hogy eladom. Most fejlesztettem gépet és annyival kényelmesebb, jobb számomra. Ezt a luxust, hogy bármit csinálhatok játék közben, nem tudja visszaadni a konzol.

Új hozzászólás Aktív témák