Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DiVaD

    senior tag

    válasz Sanyix #10 üzenetére

    Maximálisan egyetértek. :R
    De nem csak az ilyen bűntényeknél igaz ez, hanem mint írtad az élet minden területén. Most akkor miért fizetnék egy olyan lapnak, akinek hiába fizetek, de nem írja le konkrétan a híreket?

    De amúgy meg ha tényleg minőségi oldalak jönnének ezáltal létre, mindenféle vagy legalábbis minimális kummantással én nekem pl. havi 1-2k-t simán megérne (pl. a PH). :U

  • DiVaD

    senior tag

    Billu: Na igen... mást nem igazán lehet linkelni, mert sajnos igazság amit leírnak itt egyesek.
    Ez olyan, mint ha pl. El Pais-t olvasnék és levan írva mondjuk egy gazdasági csalás. Egyből spanyolra gondolok, nem egyéb bevándorolt vagy éppen csak a pénz miatt odatévedt egyéb népcsoportra. És szerintem ebben nincs rasszizmus, csak ez a nyílt korrekt tájékoztatás. Abban van rasszizmus, ha pl. látok egy "nemmagyart" és azért ütöm meg, mert ő nem magyar. Ha azért ütöm meg, mert éppen kiakart zsebelni, annak köze sincs hozzá (bár lassan eljutunk odáig, hogy már az is az lesz...).

    Amúgy visszatérve... én pl. dilemmába voltam most telefonvásárlásnál... elolvastam az 5800 tesztet, majd mindkét fórum topicját elolvastam, majd utána döntöttem. Nyílván ha nincs ideje az embernek, akkor dönteni kell, de szerintem ez a kettős dolog a jó (mert a topicban is megjelenthet 1-2flamelő emberke, aki csak a rosszat szajkózza)

Új hozzászólás Aktív témák