Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • buherton

    őstag

    válasz lezso6 #1 üzenetére

    Nekem ez ugrott be: [link]

    Gyűlölöm a reklámokat. Nálam már átlépték a jó ízlés határát és a reklám minden formáját üldözöm, ahogy csak tudom. Most már ott tartok, hogy a routeren fogok OS-t cserélni és már a hosts között letilthassam az összes reklámot szóró IP-t. Főzés, kirakom a telefont keresek a youtube-n valami klasszikust és azt hiszem nem kell mondani, hogy milyen amikor szól a szép zene és közben elhangzik valamilyen reklám. Engem elkap a harci ideg ilyenkor. A másik, amit szintén lépten-nyomon üldözök az a telefonon az értesítések. Néztem két videót egy feltöltőtől másnap azzal csipogott a telefonom, hogy nézd meg a feltöltő legújabb videóját. Őrjöngve nyomkodtam és tiltottam le a youtube összes értesítését. Na több se kellett a google-nak. Másnap emailben küldték ki ugyenazt, azt is letiltottam a fenébe. Másik, amire még nem találtam gyógyírt, hogy ha a kurzort leviszed az a weblapról, akkor előugrik valami hülyeség. Erre esetleg tud valaki valamit?

    A jelenlegi autós firmware-k és software-k sem biztonságosak (ezt elég biztosan merem állítani), akkor mit várnak attól, hogy majd felkötik IoT-ként (utálatos buzzword), akkor jobb lesz? Jah igen, mert akkor a hackereknek kell az autó közelébe menniük. Vagy majd lehet letölteni rá az AVG-t és társait. Nem beszélve arról, hogy a mobilnetre nem bíznék egy ilyen fontos dolgot. Vajon az arizonai vagy nevadai sivatagok közepén mekkora a feltöltési sebesség?

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

Új hozzászólás Aktív témák