Új hozzászólás Aktív témák

  • ddekany

    veterán

    válasz Cathfaern #446 üzenetére

    Mondjuk a Metro VS sok ablak gondot pont nem igazán értem, mert szerintem egyáltalán nem adódik a Metro megközelítésből, hogy ilyen szempontból szar legyen. Viszont jelen verziójában kb szánalom (max kétfelé osztás, és csak függőlegesen, meg nincs "exposé"), ami fejlesztői verzió ide vagy oda, azért kicsit baljós.

    De, lehetne pl., hogy mint ahogy most kétfelé lehet osztani képernyőt, lehessen mindenféle más módon is szeletelni. Lényegében a charmokból kiválasztod a katna ikont (most találtam ki, nincs olyan), aztán fruit ninja módjára pl. húzok egyet felülről lefelé középtájt, ezzel felosztva függőlegesen a képet, aztán mondjuk az így keletkező bal oszlopban suhintok egyet vízszinteset, ezzel azt az oszlopot (és csak azt) vízszintben kettéosztva. Ott a 3 felé osztott kép, és nem kell hozzá igazgatni az "ablakok" szélét (attól mindig agyvérzést kaptam), mert mindig pont összeérnek, mert hisz az egész inkább egy táblázatra hasonlít mintsem ablakokra.

    Nagy kérdés, hogy az MS valami ilyesmit meglép-e, vagy marad az a korlátos izé ami van, meg egy exposé nézet talán.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák