Új hozzászólás Aktív témák

  • enginev3.0

    félisten

    válasz moonman #207 üzenetére

    moonman @ Felejtsd már el őket, nem, egyszerűen lehetetlen megváltoztatni a véleményüket, és lehet arra fogni, hogy "jajj nem azért mert új hanem mert...."

    Szerintem mindenki pontosan azért sír mert ez új és nem ért hozzá, és akkor nem ő lesz a legokosabb a környezetében... mekkora érvágás

    AusWolf @ eddig miket láttál? az ikonok nem négyzetek voltak? Ezt próbáltad már? Honnan tudod, hogy nem látható át jobban?

    "Szerintem nem az újdonság miatt "rinyálnak" az emberek, hanem szimplán azért, mert a szóban forgó újdonság meg se közelíti a jelenlegi megoldások által felállított színvonalat."

    Szerintem meg aki ezért sír azoknak a 99.9%-a még ki sem próbálta az újat csak meglátott egy képet, és Jajjj miez? ez szr!!!

    Mindenki hozzá van szokva ahhoz, hogy elindul a gép és látja azt amit 10-20 éve. Ez meg nem olyan, és így már tök gáz, ms felakasztotta magát stb...

    Saját vélemény: Nagyon várom, új lesz, meg kell majd szokni, videók és képek alapján is tetszik és köv. telefonomon wp8 lesz már most tudom (most wp7 van)
    Én meg azt mondom hogy Na most végre az MS... :K

    [ Szerkesztve ]

    A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Új hozzászólás Aktív témák