Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AusWolf

    őstag

    válasz enginev3.0 #212 üzenetére

    Egyet tudok. Ha pl. a Mobilarenán valamelyik tesztben meglátok egy képet egy teljesen tetszőleges telefon menüjéről, akkor világosan látom rajta, hogy kábé mi hol lehet (kivéve talán a retrós mamifonok és az extrém kínai csodák). Na a WP7 nem ilyen, és ez a Win8-as átirat sem. Youtube videókon és képeken is hosszú percekig fürkésznem kell, hogy egyáltalán rájöjjek, hogy mire jó egyik-másik kocka. És arról még nem is beszéltünk, hogy vajon milyen egyéb funkciók rejtőzhetnek benne. Ráadásul miért van az, hogy egyes funkciók négyzetek, míg mások téglalapok? Ez az összevisszaság számomra teljesen átláthatatlanná teszi az egészet.

    Én komolyan a fejlődés mellett vagyok, az viszont nem fér a fejembe, hogy ha van egy jól bevált rendszerünk, akkor miért kell a kukába dobni az egészet, és egy új sz**t csinálni ahelyett, hogy a meglévőt fejlesztenénk? Ráadásul a meglévő rendszer az elavulásnak még a tájékán sincs. Nyilván a kérdésre a pénz az egyetlen értelmes válasz, de én próbálok naivan szebb magyarázatot keresni. :U Valami olyat, ami egy kicsit a vásárlók érdekeit is szolgálja.

    Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

Új hozzászólás Aktív témák