Új hozzászólás Aktív témák

  • AusWolf

    őstag

    válasz David75 #199 üzenetére

    Úgy látszik, nem én vagyok az egyetlen, aki ellenzi ezeket a bizonyára rendkívül fantáziadús négyzeteket és téglalapokat, amelyek kifundálásához a kedves fejlesztők időt és energiát nem kímélve törték a fejüket éveken át. "Milyen legyen az új Start menü?" "KOOOCKAAA!!! NÉÉÉGYZEEET!!!" Én sem csináltam volna jobban. :U

    Félretéve a cinizmust, mondja már meg végre valaki, hogy miért jó az, ha a megszokott, jól átlátható listás, vagy rácsban elrendezett ikonos menük helyett mindenféle geometriai alakzatok lebegnek ide-oda képekkel, meg szövegekkel. Még abban se látok logikát, hogy mikor kapsz kis négyzetet, és mikor nagy téglalapot. Jól írta a kolléga, ez teljesen olyan, mint a Hülyék paradicsoma című filmben. Totális káosz az egész.

    Szerintem nem az újdonság miatt "rinyálnak" az emberek, hanem szimplán azért, mert a szóban forgó újdonság meg se közelíti a jelenlegi megoldások által felállított színvonalat. Én legalább is teljesen nyitott vagyok bármi újra, feltéve ha az jobb, mint a régi, ami ez esetben véleményem szerint nem így van.

    Nem akarok vitát kirobbantani (bár lehet, hogy az már van nélkülem is), csupán kifejtettem a véleményemet, mielőtt tudtomon kívül én is besorolódnék a "rinyálók" táborába.
    Tisztelettel. :R

    Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

Új hozzászólás Aktív témák