Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • julius666

    addikt

    válasz remington2 #91 üzenetére

    Én személy szerint nem a másolós kispistát szoktam leszólni - nem is lenne elvárható tőlük hogy az apjuk segélyéből 12000 Ft-ért játékot vegyenek - hanem Vér Pistát, aki utána feljön fórumra forradalmárt játszani, mert az általa lekalózkodott szellemi tulajdon értéke megközelíti magyarország éves GDP-jét. Ez a nézőpont amúgy a többi "felkent jogvédő"-re is illik, ahogy olvasgattam a topicocat.
    Én még mindig abban hiszek, hogy értékesítsék a szerzői jogvédett tulajdont a valós értékén először, és utána jöhet a vérengzés a bíróságokon.

    Ezt az Artisjust bandát meg én átvilágíttatnám az utolsó ceruzahegyig, mert olyan büdös, mint a kolera.
    Az ilyen trükkös újraelosztós játékokat nagyon nem szeretem, mert a vége mindig valahogy az lesz hogy a vén kiégett Presser Gabik meg a mesterségesen felfuttatott Oláh Ibolyák lesznek a zsozsóval kitömve, akiknek a lemezét egyébként a kutya nem venné, a többieknek meg vmi aprópénz talán ha jut.

    Mindenesetre a szerintem piszok jó indavideós kezdeményezés, hogy magyar filmeket ingyen lehet megnézni ezzel halálra lett ítélve, annyi reklámbevétel tuti nem folyik be amiből ezeket a költségeket fizethetnék.
    Kár, mert itt láttam először pölö az üvegtigris 2-t :(

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés