Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pakesz

    aktív tag

    válasz Dr. Akula #407 üzenetére

    >> "Szerintem először inkább nézd meg milyen ábrákat linkelsz, mielőtt beégetnéd magad vele. "Valamiért" a 2011 utáni időszak már lemaradt, bizonyára nem illik a koncepcióba. :D"

    Churcill elmondta, hogy o marpedig csak abban a statisztikaban hisz, amit o maga hamisitott :)

    [ Szerkesztve ]

  • Giovan!

    addikt

    válasz Dr. Akula #407 üzenetére

    Az "Ms-nek 90% részesedése van (volt, lesz,...)" baromság se jelent meg a perben, az biztos.

    Nem, mert nem kellett az Apple-nek reagálnia arra, hogy az Epic elővette a MS esetét, mert ilyen konkrétan nem történt meg. Mert rajtad kívül mindenki felfogta, hogy nincs értelme behozni azt az esetet ebbe az ügybe, mert totálisan elhibázott a párhuzam, mivel az iOS-nek nincs 90%-os részedéses a mobilpiacon.

    Szerintem először inkább nézd meg milyen ábrákat linkelsz, mielőtt beégetnéd magad vele. "Valamiért" a 2011 utáni időszak már lemaradt, bizonyára nem illik a koncepcióba.

    Hűha, itt most azt hiszem szintet léptünk. Mégis miféle jelentőssége lenne a 2011 utáni számoknak a 90-es évek végén megindult, és a 2001-ben lezárult trösztellenes perben? Vagy már nem arról beszélgetünk, hogy miért ugyanaz/nem ugyanaz ez a per mint az? Mert mint láthatod, a MS elleni per idején 95%-os market share-t birtokoltak a piacon amin a konkurenciájukkal (linux, Mac OS, stb) versenyeztek. És pont ez volt a bíróságnak is a baja, és nem az hogy a MS a windowsok piacán 100%-os részesedéssel bírt.

    Az iPhoneoknak meg a 100%-a futtat IOS-t, az "kicsit" több.

    Ja, csak hálistennek az okostelefonok piaca nem ér véget az iOS-nél. Ezt veled ellentétben a bíró megértette, ezért nyilatkozott úgy a walled gardenről, ahogy.

    Hanem min? MATÁV telefonfülkék piacán? Vajon a dfízelbotrányba miért nem vonták bele az elektromos és benzines autókat? Pedig azok is autók... Érted? Dehogy érted... Azaz nyilván érted, csak értetlenkedsz.

    Lol, konkrétan fél mondattal odébb írtam, hogy a mobil OS-ek piacán. Ez már a legalja, hogy a kiragadod az első félmondatot, és rákérdezel arra, amit a hivatkozott mondat második felében meg meg is válaszoltam :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Speak softly and carry a big stick, you will go far.

  • Busterftw

    veterán

    válasz Dr. Akula #407 üzenetére

    Tehát az Apple az IPhone-al és az iOS-al a piacon saját maga ellen versenyzik? Az Epic akkor milyen anti kompetetív és versenyellenes magatartásról beszél?
    Neki mit számít ha az Apple saját magával versenyez?
    Az sem törvényellenes.

Új hozzászólás Aktív témák