Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz .LnB #1 üzenetére

    Amit a ma hogyhogynem stikában mégis bevásárolt Bitcoin eladásból fedeznek.
    Sálálálá lá ó ó óóóóó ...

    Én nem is tudom, ilyen kijelentéseket miért kell kicsikarni belőlük, vagy nekik egyáltalán tenni. Totál mindegy ugyanis, mit mond a szócső, és mit csinál mögötte ténylegesen a vállalat. Sőt, egy mai öldöklő versenyben inkább ellentétes az előjel és megtévesztés, persze a rutinosabbakat nem tudja, de lehet még sokakat, akik hisznek a hírek valódiságában, igenis megtéveszt.

    Szóval de, szerintem már most is romon vannak ilyen-olyan alcégeken, így-úgy ügyeskedve bitcoinnal és ezt még csak fokozzák majd, tankol be továbbra is mindenki szerintem. Azt se tudják, mennyijük van, hülyék lennének kihagyni.

    És ha valami "kisebb" leányon, partneren keresztül vettek Bitcoin-t, akkor még csak nem is hazudik Cook, hogy hát az Apple nem vett. Hát igen, az APPLE tényleg nem...

    Hogyan vezess birkanyájat című előadásunk #1 fejezetét hallották.

    Hogy elkerüljem az ilyen pletyót, én is fedőcégeznék a helyükben: abba befektetni, radarszint alatti összegekkel, ismételten, újra és újra, és majd AZ a cég vásárolja a kojint mint őrült.

    [ Szerkesztve ]

    Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz Braddock #7 üzenetére

    Nincs rá szükségem, én ilyen ember vagyok, pontosan, ahogy írod. :K :K :K :U :U :U

    Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

Új hozzászólás Aktív témák