Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NathanCullen

    senior tag

    Egy vagy több országot is megvehetnének, annyi van a cég kasszájában, a vezetők zsebéről nem is beszélve... De hova tovább ezzel felfoghatatlanul sok felhalmozott pénzzel?! A cég piaci értékéről nem is beszélve...

    Nincs mire költeniük, a fejlesztéseket kisujjból fizetik. Ilyenkor gondol bele az ember, hogy a hasznavehetetlen pénzükből felszámolhatnák az összes éhező országot, és mi lenne ha a többi cég is beszállna... Persze ilyen az emberi létből kifolyólag sohasem fog megtörténni, mert nincs egyetlen egy ember sem, aki odaadná a pénzét, akkor sem ha most azt gondolja, hogy igen...

    Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

  • NathanCullen

    senior tag

    válasz nuke7 #60 üzenetére

    hiába adom oda világ összes pénzét a szegény országoknak, nem lehetnek belőle gazdagok, csak mindenki szegény lenne.

    Itt a gond. Hogy mindenki azt hiszi, hogy úgy lehet valakinek segíteni, hogy odaadja a pénzt... Az jól mondod, nem old meg semmit. Teljes reformáció kellene.

    Mellesleg nem kell, hogy mindenki gazdag legyen, dehogyis. Elég lenne, ha lenne mindenkinek mit ennie, meg lenne fedél a feje fölött!

    Nem hiszem, hogy láttad, hogy mi van egyes országokban. Max. hallottad, hogy éheznek, azt a szót pedig már meg se hallja az ember, annyira mindennapos. Akkor képednének el nagyon sokan, hogyha látnák, hogy mit is jelent "éhezni". Nem azt amikor reggel korgó gyomorral felkelsz, az nem az. Fejemet tenném rá, hogy itt ezen a fórumon még soha senki sem volt igazán "éhes".

    Bocsi az offért!

    Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

  • NathanCullen

    senior tag

    válasz emvy #75 üzenetére

    Ha mindenkinek van mit enni, akkor annyi gyerek fog szuletni, hogy megintcsak ne legyen eleg a kaja. Az ehezes elkerulhetetlen.

    Ezért kellene reformáció.

    Ha a penzemet adom valakinek, akkor a munkamat adom, csak nem direkt, hanem indirekt modon.

    Nem pénzt kell adni. Pénz csak a reformációhoz kellene.

    De mindegy is, mert nem rajtunk múlik az ilyesmi... Max. csak beszélgetünk róla. :)

    Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

Új hozzászólás Aktív témák