Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomab04a

    aktív tag

    válasz Jojo5 #139 üzenetére

    Én fogtam már ezt azt, de egyszerűen én is hányingert kaptam eddig mindentől ami a kezembe akadt az almát leszámítva.Csak azért emeltem ki, hogy ne kössön bele valami fanatikus és nem vagyok tévedhetetlen,sajna csak azok közül van tapasztalatom amit kezeltem már(nem születtem urigellernek).Nekem is a stabilitás,kiszámíthatóság,flott munkavégzés,böngészés,alkalmazáskezelés az elvárásom, és akik itt már jöttek a 2^0, 2^1,2^2,2^3,2^4,2^1024 maggal azoknak találtam egy kisebb elemzést amiben valami olyasmi volt, hogy
    " MoxNox 2012.09.13. 12:59:34
    Csakhogy az iPhone natív kódot futtat, az SII pedig virtuális gépen Java alapú programokat. Nyilván tisztában vagy vele, hogy ez mit jelent...

    Mivel az előbbinek nem izomból kell megoldania a feladatot, mint az Androidos készüléknek, kár lovagolni a processzor erején, hiszen az Apple termékneknek jóval kevesebb hardware is elég ugyanahhoz a teljesítményhez. "

    Majd nyilván jönnek it a pengeuserek, előre bocsánatot kérek, a sz@.. izé rossz próbálkozásért.Nekem tökmind1 hogy 1 vagy hatszortízahuszonharmadikon mag van egy gépezetben, csak flottul lássa el a feladatot amit adok neki, nem túl nagy elvárás.

    A gond csak az, hogy, akárhogy csűrjük-csavarjuk a dolgot, meg alázzuk itt egymást, valahogy céljavesztett ez az egész, mert mindenki hülye érvekkel támogatja alá az alapból is sz@.. izé sárból épült váracskáját ahelyett, hogy elkezdenék bojkottálni az egész bizniszt, mert szánt szándékkal nem gyárt normális eszközöket a piacon fellelhető alkatrészekből és programozási szinttel.Erőforrás akkora, hogy már az ember kezében modellezni lehetne a titanic süllyedésének minden homokszemét, de laggolni-laggol ez a f0stalicska a lapozásnál.Ezer irányba húznak és minden projekt használhatatlan vagy csak részben használható, amikor egy közepes méretű összefogás(szerű bizniszhúzással) akkorát lehetne lendíteni, amekkorát (nem akarnak) még nem láttunk.

    Bocs a regényért.Évente egy ilyen kicsúszik. :((( :((( :(((

    Szerk:Nekem ez pl sokat jelent, ha nem is mai gépekről van szó.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs ekezet.

  • blade zte

    őstag

    válasz Jojo5 #139 üzenetére

    Jaj ez a kijelentés.Az egész miután az apple kb 6 hónapja mondja hogy mekkora lesz stb, kb annyi hogy kapott egy nem is igazán nagyobb, csak hoszabb kijelzöt, és egy jobb procit.

    Ilyenkor tessék megnézni, hogy 200ezer(!!) a telefon, és ennyi újítással meg is vannak elégedve?Galaxy s3 többet tud felmutatni egy csomó téren a galaxy s2-höz képest.
    A nokia lumia 920 is sokkal többet fejlödött, mert itt kapott egy(wp7-hez képest) teljesen új és jobb rendszert,nagyon jó kamerát, új procit, gyorsabb érintésreakciót kapott.Papíron biztos többet tudnak ezek, mint az iphone.Miközben olcsóbbak.

    Oppo find 7 astro black

  • Dany007

    veterán

    válasz Jojo5 #148 üzenetére

    WP-re biztos nem váltanék Apple után. Azért be kell vallani, hogy sem igényesség sem kínálat terén nincs ott a Google Play, ahol az AppStore. A WP meg még a visszapillantóban se látszik...

    Az i4 ára viszont nagyon nagyot esett. Legalábbis nekem feltűnő volt. ~ 1 éve mikor néztem még 90-110 körül ment az i4. Pár napja viszont, mikor a hardveraprón néztem i4-et már 50k-ért volt! 55-60k-ért pedig a 32GB-os verzió. Tehát elég durván lecsökkent az ára.

    i4-ről már jobban megéri váltani i5-re, mint i4s-ről. Bár a ppi ugyanakkora a kijelző kicsivel nagyobb. Meg ott a jobb kamera 1080p-s felvétel. Mondjuk mást nem tudok felsorolni... az erősebb hardver csak akkor számít ha ki is tudod használni. Úgy tudom a sima i4 sem az akadásáról híres szal érted...

  • Tomy Yayo

    senior tag

    válasz Jojo5 #148 üzenetére

    Bocs, nem kötözködni akarok, de ha "a csempék hosszútávon zavarnának azért, de legalábbis addig amíg nem állnék át rájuk", akkor az nem azt jelenti, hogy csak rövidtávon zavarnának, mert hosszútávon simán hozzájukszoknál? :) Bocs még egyszer, csak ez így olyan értelmetlen nekem :)

    A rövid távot viszont úgy képzeld, hogy naggggyon rövid idő alatt megszoknád, nekem legalábbis gyorsan ment, kézbe vettem a telót, és fél óra után tiszta volt minden. Onnantól pedig egy felüdülés volt a használat, eszeveszett gyors és logikus az egész. Egy idő után még külsőre is jobban tetszett a GUI, mint a versenytársak, annyira más és mégis nagyszerű.

    Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

  • madgie

    titán

    válasz Jojo5 #172 üzenetére

    Programok tekintetében abszolút érthető a félelmed, a legtöbb minőségi (nem, nem fingósra gondolok, mielőtt páran lelőnék ezt az unalmassá degradált poént) app iOS-re készül, míg mondjuk WP7-re a rendszer korlátai miatt egy normális skype vagy viber sincs.

    Ettől függetlenül szeretem a WP7-et használni, skype-olni nem szoktam, maga a rendszer gyors, kellően smooth, netes hülyeségekre bőven jó, ráadásul nem veri ki a csicsa a szemed, egyszerű a csempe-téma, mint a faék :D

Új hozzászólás Aktív témák