Új hozzászólás Aktív témák

  • tomab04a

    aktív tag

    válasz Jojo5 #139 üzenetére

    Én fogtam már ezt azt, de egyszerűen én is hányingert kaptam eddig mindentől ami a kezembe akadt az almát leszámítva.Csak azért emeltem ki, hogy ne kössön bele valami fanatikus és nem vagyok tévedhetetlen,sajna csak azok közül van tapasztalatom amit kezeltem már(nem születtem urigellernek).Nekem is a stabilitás,kiszámíthatóság,flott munkavégzés,böngészés,alkalmazáskezelés az elvárásom, és akik itt már jöttek a 2^0, 2^1,2^2,2^3,2^4,2^1024 maggal azoknak találtam egy kisebb elemzést amiben valami olyasmi volt, hogy
    " MoxNox 2012.09.13. 12:59:34
    Csakhogy az iPhone natív kódot futtat, az SII pedig virtuális gépen Java alapú programokat. Nyilván tisztában vagy vele, hogy ez mit jelent...

    Mivel az előbbinek nem izomból kell megoldania a feladatot, mint az Androidos készüléknek, kár lovagolni a processzor erején, hiszen az Apple termékneknek jóval kevesebb hardware is elég ugyanahhoz a teljesítményhez. "

    Majd nyilván jönnek it a pengeuserek, előre bocsánatot kérek, a sz@.. izé rossz próbálkozásért.Nekem tökmind1 hogy 1 vagy hatszortízahuszonharmadikon mag van egy gépezetben, csak flottul lássa el a feladatot amit adok neki, nem túl nagy elvárás.

    A gond csak az, hogy, akárhogy csűrjük-csavarjuk a dolgot, meg alázzuk itt egymást, valahogy céljavesztett ez az egész, mert mindenki hülye érvekkel támogatja alá az alapból is sz@.. izé sárból épült váracskáját ahelyett, hogy elkezdenék bojkottálni az egész bizniszt, mert szánt szándékkal nem gyárt normális eszközöket a piacon fellelhető alkatrészekből és programozási szinttel.Erőforrás akkora, hogy már az ember kezében modellezni lehetne a titanic süllyedésének minden homokszemét, de laggolni-laggol ez a f0stalicska a lapozásnál.Ezer irányba húznak és minden projekt használhatatlan vagy csak részben használható, amikor egy közepes méretű összefogás(szerű bizniszhúzással) akkorát lehetne lendíteni, amekkorát (nem akarnak) még nem láttunk.

    Bocs a regényért.Évente egy ilyen kicsúszik. :((( :((( :(((

    Szerk:Nekem ez pl sokat jelent, ha nem is mai gépekről van szó.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs ekezet.

Új hozzászólás Aktív témák