Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • llaszlo

    veterán

    válasz daninet #11 üzenetére

    És ezzel mi a baj?? Kiadnak évente egy telefont ami mindig a felső kategóriába tartozik. A többi gyártó lehet, hogy kiad évente 3-4 vagy akár több telefont is, de csak kevés olyan van ami felveszi a versenyt az iPhone-al. Lehet itt dual mag meg tököm tudja mik, ezek maximum a geekeknek fontos. Lehet nézni a vasat, hogy húúúú milyen, de a jó sw nélkül semmit sem ér. Még a 3GS is simán felveszi a versenyt a legtöbb telefonnal.
    Ha sz@rt gyártanának akkor nyilván nem vennék meg ennyien. De meg lehet nézni, hogy más gyártóknál (pl HTC, Samsung) is a magasabb kategóriába tartozó telefonok jól fogynak. Igaz nem ilyen mennyiségben.
    A többi gyártó meg eddig sz@rt a szoftverre, ha valami gondod volt akkor maradt a root meg az egyedi rom. Már az is eléggé szánalmas a gyártókra nézve, hogy hobbyhackerek otthon jobb rendszert csinálnak, mint a gyári. Most talán majd lesz normális support és nem kell hónapokat várni az új rendszerekre meg hibajavításokra. Szóval az az SW foltozgatás az eléggé fontos dolog, mivel a telefon szerves részét képezi. Bár szerintem te arra gondolsz, hogy néha ránéznek és akkor csinálnak valamit az SW-vel. Persze te biztos bele látsz az apple működésébe, hogy a mérnökök mit is csinálnak. Máshol azt csinálják, hogy legyártanak egy telefont aztán talán még 2 frissítést kiadnak utána le van sz@rva a user vegyen újat ha nem jó az alig 1 éves telefonja. Persze kiadnak 4 telót is akár egy évben, de pont a mennyiség megy a minőség rovására, az apple-nél meg az a csapat ami máshol 3-4 telefonnal foglalkozik ott egy termékre fókuszál (persze ott is hibáznak, de valahogy a végeredmény az sokkal jobb lett, mint amire számítottak - ezt mutatják a számok is). Épp ma lett qvára elegem a htc-mből, mert már megint összesz@rta magát a custom rom. Én meg használni akarom a telefonomat nem mókolni vele. A gyári szofttal meg szinte használhatatlan. Nem értem, hogy a filléres nandból mi a sz@rért nem tudtak beleb@szni vagy 2 gigát legalább. Akkor lenne hely a programoknak meg minden egyébnek. Már tavaly is iPhone gyilkosnak kiáltották ki a Desire-t (minden évben van több ilyen telefon) de az igazság az, hogy az akkori 3GS-től is nagyon messze elmaradt.
    Állítólag most az apple is fog több telefont kiadni. Kíváncsi leszek, hogy ez mennyir jön be.

    A címet én sem értem, hogy miért ez.
    Az apple adja el a legtöbb okostelefont
    Kb ez lenne a jó.

    [ Szerkesztve ]

  • fordfairlane

    veterán

    válasz daninet #11 üzenetére

    Nehéz megfogalmazni, de remélem érthető mire gondolok.

    Piszok jó a menedzsment?

    x gon' give it to ya

Új hozzászólás Aktív témák