Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz n00n #32 üzenetére

    Ez érdekes mert nálam ilyen nincsen. Szerintem ez nagyban függ a gyártótól is, hogy miként rakta össze a rendszert az adott telefonra.

    Nálam ICS + JB-n volt egy rakás apró hiba.
    Nem írom le, inkább belinkelem amit az Xperia P-s topikba írtam anno [link]:

    "No, újabb anomáliák kerültek felfedezésre nálam... :) Egyre több idő telik el a JB felrakása óta, egyre több apró probléma jön elő.

    Most a legújabb, hogy a külső hangszóró random módon elhallgat. Csak az újraindítás segít. Ilyenkor zenehallgatás közben semmi nem szól a hangszóróból, ahogy filmezéskor sem.
    Mikor hangerőt akarok állítani ilyenkor film közben, akkor a telefon csengőhangot növeli, nem pedig a hangszóróét. Lehet ideiglenesen nem érzékeli hogy van hangszóró a telefonban? Passz. Újraindítás után minden rendben... egy ideig.

    Aztán visszajött ez a lassú fényképezés dolog. Nyomok a gombra, majd 8-10 másodperc múlva fényképez is... :U A múltkor pedig macro fotózás közben lefagyott az egész telefon, úgy ahogy volt... Restartolni kellett.

    Továbbá múltkor előjött egy olyan probléma is, hogy valamiért az érintőgombok esetében eltűnt a rezgés. És nem is reagáltak semmire. De fogalmam sincs mitől... Itt is újraindítás segített csak.

    Pár napja próbáltam hosszabb távon a GPS-t meg a navigációt. Hát so-so. Volt amikor Pesten, illetve Pest közelében elvesztette a jelet, illetve ~ 100-200 méterrel odébb érzékelt, mint ahol voltam. Ezért a navigáció kb 20 másodpercenként újratervezett. Mivel a program úgy érzékelte, hogy nem az autópályán megyek, hanem a mellette lévő kis utakon. Plusz akadozott is.

    Plusz a főképernyő lapozáskor hajlamos beröccenni, megakadni még widgetek nélkül is.

    Ehhez jönnek hozzá a korábbi anomáliák. Miszerint telefonálásnál az első 5-10 másodpercben nem cseng, csak rezeg. Plusz hívás felvétele után még 3-5 másodpercig nem hallok semmit és csak hallózok mint egy hülye...
    Arról nem is beszélve, hogy az akksi is egy kicsit jobban merül. Átlag 1,5 nap helyett most csak 1 nap. És letelt a beálláshoz szükséges 1-2 hét.

    Úgyhogy azt hiszem záros határidőn belül megy vissza a gyári 2.3.7 a telefonra. Ugyanis azzal a fent említett problémák közül egyetlen egy se jelentkezett, egyszer sem. Hiába a sok előnye a JB-nek, még a fenti hibák közül párat el is néznék neki, de összességében tarthatatlan. Legszívesebben kivenném a JB hasznos újításait és átraknám a GB-be."

    Ez persze nem feltétlenül az adott OS hibája, hanem leginkább a gyártóé aki ilyen pocsék módon szabta rá a telefonjára. Borzalom. Na én ezért nem váltok 2.3.7-ről.

Új hozzászólás Aktív témák