Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Depression

    veterán

    A cikkhez hozzászólva: az almának nem iphone-ja van, hanem iphone-jai!!! A következő negyedéves statisztikába pedig már 3 egyszerre gyártott készülékkel száll versenybe.

    Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

  • Depression

    veterán

    válasz fazr #88 üzenetére

    Most komolyan kérdem, hogy mit izgat téged, hogy miért terjedt el az android? Az alma 3 luxustelefonnal meg néhány touch-csal indul a versenybe. Ez az ő döntésük volt, nehogy már ez is az android hibája legyen!

    Vagy fordítva: nekem ne legyen okostelefonom, mert nem engedhetem meg magamnak, hogy a telefonszámlám egy heti bérembe kerüljön?

    Az összes iPhone hívő mindig kikéri magának, hogy csak a prémiumtelefonokat vegyük figyelembe. De mi alapon?

    Attól, hogy valami olcsó, még ugyanúgy ellátja a feladatát. Sőt! Kétlem, hogy tudna az sgs2 vagy iphone olyat, amit a blade nem, és számít is. (a siri-t most hagyjuk ki) Hogy milyen minőségben, azt viszont a pénztárcánk szabja meg. Tehát egy szóval sem mondom, hogy ugyanolyan, de az olcsó androidon is megy a net, a wifi, a gps, a radio, fészbúk, sms és telefonálni is lehet.

    Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

  • Depression

    veterán

    válasz David75 #92 üzenetére

    Ikon400-as csomag (11k Ft/hó) mellett a legolcsóbb iphone 4s még mindig 70k Forint. Androidos kütyüt domino csomagban 30-40k-ért lehet kapni.
    Megint vettél egy légből kapott számot, ami neked szimpatikus, és az alapján kikalkuláltad, hogy mennyi a bérem. Zseni vagy, mondták már?

    De a legdurvább az, hogy hihetetlen, hogy mennyire érvelsz a luxus mellett. Nem tudom, hogy neked hogy esne, ha valaki lesajnál téged, hogy minek közlekedsz kocsival, és elkezdené sorolni helikopterének az előnyeit.

    [ Szerkesztve ]

    Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

  • Depression

    veterán

    válasz David75 #98 üzenetére

    Azt a csomagot csak azért hoztam fel, mert gondolom ebből jött ki neked a 40k-es fizetésem. Nekem mobilnettel együtt 3k-ből kijön a havi számlám, tehát nem, akinek nincs igénye magasabb csomagra, annak nem éri meg. Nekem meg konkréten nem ér meg holmi smooth-ság 100k Forintos felárat.

    És megint eltértél attól a tárgytól, amit írtam: a felsorolt dolgokat a 40k Forintos Skate ugyanúgy tudja, mint az iphone, csak kicsit lassabban. És a piac is azt mutatja, hogy igenis van igény olcsó okostelefonokra, és ha nem android lenne rajta, akkor mi?

    Miért fáj az iphone tulajoknak, ha az android elterjedtebb?
    Szóba sem került, hogy jobb, vagy ilyesmi. Az otthoni dzsunka gépek is elterjedtebbek, mint az iMac.

    Az apple nem akar mindenkinek gyártani. Akkor mit csodálkoznak egyesek, hogy másra nagyobb igény van?

    #101: így van. Hiába mondja bárki, hogy mi a jobb, ha az ember egyszerűen nem engedheti meg magának, hogy olyat vegyen. Elterjedtségnél sehol sem a minőség a mérvadó. Pont úgy, mint ahogyan valószínűleg a magyaroknál gyakrabb a horvát tengerparti nyaralás, mint a rioi. :)

    [ Szerkesztve ]

    Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

  • Depression

    veterán

    válasz David75 #103 üzenetére

    Sokan meg olcsó androidos telefont használnak teljes megelégedéssel, olcsó előfizetéssel, vagy prepaid kártyával. Illetve sokan vannak olyanok is, akiknek az iphone nem felel meg, és premium kategoriás androidos telefont választanak.

    Ha téged és az apple-t ez nem érdekli, akkor meg ne kössetek bele abba, hogy mi többen vagyunk! Van egy cikk, miszerint az ios csak a harmadik, és rögtön megjelentek, hogy pedig az iPhone mennyivel jobb! Szó sem volt sehol arról, hogy mi a jobb. Mégis ezen lovagolsz, meghogy neked mennyire jól megy. Ugyanezt a taktikát nézd meg egy átlagos 4 fős családnál, ahol a tiniknek is bemagyarázod, hogy csak az iphone a jó, az apukának meg, hogy nem is olyan sok a havi 44k-es számla, meg 280k a telefonokra, mert ez baromira megéri.

    Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

  • Depression

    veterán

    válasz David75 #112 üzenetére

    ''Írtam hogy az rengeteg embernek
    tökéletesen megfelel egy ikon400.
    Akinek az ikon 200 se azt nem értem
    minek és mire fel akar felső
    kategóriás telefont venni.''

    Pont ezt írtam, nem kell mindekinek felsôkategóriás telefon, mert ugyanazt megtudják oldani sokkal olcsóbb eszközkkel.

    Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

  • Depression

    veterán

    válasz David75 #117 üzenetére

    Na akkor most már kíváncsivá tettél, hogy mit lehet megcsinálni egy premiumkategóriás telefonnal, de mondjuk egy 40k Forintos skate-tel nem, amit egy átlagfelhasználó szokott csinálni a telefonján.

    Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

  • Depression

    veterán

    válasz David75 #129 üzenetére

    Feltettem egy kérdést, és képtelen vagy válaszolni, csak a kibúvókat keresed, miközben te emelted ki azt, hogy ugyanazt. Én meg nem azt írtam, hogy ugyanúgy.
    Képzeld, egy-két tized másodperces késés nem okoz ôszülést, azt tudomásul veszik az emberek az á függvènyében. Az már csak a te magyarázatod, meg elméleted, hogy az iphone, htc isten nyila, meg sgs2 megéri a 100k Forintos felárat, hogy ne akadjon meg. Ugyanazt tudja a bóvli androidos telefon is, erre képtelen vagy cáfolatot hozni, csak a sebesség az egyetlen érved, azaz igazat adsz nekem, csak kötekedésből odaröffentesz még valamit.

    Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

  • Depression

    veterán

    válasz David75 #138 üzenetére

    Mi az, hogy vérblade-es? X8, xperia mini (pro), de még a nexus s is töredékébe kerül egy új iphone-nak. A skate havi 5k-es csomag mellé szinte ingyen elvihető.

    Te sem az ikon400-as csomagra vártál 3 éve, hanem megvetted akkor a 3g-t kb. 30k Forintért, és a csomagot meg megtanultad kihasználni.
    Én, a havi 3k Forint alatti csomagban korlátlanul böngészek opera minivel, éjjel-nappal itt vagyok a forumon. Telefonálni meg alig telefonálok. Én is hozzászoktam ehhez a csomaghoz. De akkor sem volt katasztrófa, amikor a korlátlan wap után bevezették az 500Ft-ért 1MB-os korlátot, előtte meg este 10Ft/percért beszélhettem 22 óra után. Nem a csomagok alakulnak az igényekhez, hanem az emberek (nagy része) tanulja meg azokat maximálisan kihasználni.

    Ugyanúgy a családi csomaggal naponta 1-2 órát beszéltem a szeretteimmel, mikor elköltöztem. Messze túlmutat az ikon400 képességein, pedig havi 1000 Forintomba se került.
    Pannonnál meg voltak még a perces csomagok, valami 4 órányi csomagom volt, plusz a mobilos net. De valójában az elmúlt 13 év alatt sosem jött össze 10k Forintos számlám, még akkor sem, amikor nagyon el voltam eresztve. Miért érné meg nekem az ikon400-as csomag?

    Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

Új hozzászólás Aktív témák