Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • floatr

    veterán

    válasz Depression #107 üzenetére

    Ez az egész árzavar az összehasonlításban arra jó, hogy nehogy érv legyen az, hogy az iphone baromi drága a szolgáltatók ártámogatása nélkül, amit az iszonyat tarifacsomagból finanszíroznak vissza. Ha árakat vetünk össze meg lehet nézni függetlenül mennyiért vesztegetik, mert ennyi erővel a blade meg ingyen van, ami jóval több mint 100x árkülönbözet ;]

  • David75

    őstag

    válasz Depression #107 üzenetére

    sheratan & Depression:

    Én az ideos x3-at is ikon400-al használom. sheratan remélem tudja hogy a nem éri meg meg a valakinek nincs pénze rá az két külön fogalom. Nem vennék CL mercit 20 millióért mert nincs rá pénzem de ettől függetlenül megéri az árát szerintem. Ne, vennék sgs2-őt mert nem tetszik a külseje de ettől még megéri az árát. Ideje lenne eljutni oda hogy rájöjjetek hogy senkit nem érdekel meg ki teheti meg hogy iphone-t vesz és ki nem. Előfizetéssel számomra megéri az árát az más kérdés hogy így sem veszek. Ezt így találták ki hogy előfizetéssel elviszed egy középosztálybeli embernek pedig egy ikon400 vagy mediamaniaL tökéletes és ki is használja. Nyer az apple, nyer a szolgáltató és nyerek én is mert 70k-ért lenne i4s-em hiszen az ikon 400 nekem minden telefonhoz létszükséglet. Tehát ideos x3-hoz is.

    "Sokan meg olcsó androidos telefont használnak teljes megelégedéssel, olcsó előfizetéssel, vagy prepaid kártyával."

    Sokan pentium3-at használnak megelégedéssel, sokan suzuki-t használnak megelégedéssel, Szerencsére ezen emberek többsége sincs azon a szinten hogy attól hogy meg van vele elégedve ne gondolná azt hogy persze egy i7 vagy egy audi sokkal jobb lenne. A probléma ott van mikor valaki arra a szintre savanyodik hogy semmivel se nyújt többet az i7 meg az audi. Ezen embereket sajnálni tudom.

    "Ugyanezt a taktikát nézd meg egy átlagos 4 fős családnál, ahol a tiniknek is bemagyarázod, hogy csak az iphone a jó, az apukának meg, hogy nem is olyan sok a havi 44k-es számla, meg 280k a telefonokra, mert ez baromira megéri."

    Ez azért jó mert mint az ismerettségi körömben mint itt fórumon senkinek nem ajánlottam se a wp7-et se az iphone-t ellenben mindenkinek androidot ajánlok.

    iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

Új hozzászólás Aktív témák