Új hozzászólás Aktív témák

  • Depression

    veterán

    válasz David75 #98 üzenetére

    Azt a csomagot csak azért hoztam fel, mert gondolom ebből jött ki neked a 40k-es fizetésem. Nekem mobilnettel együtt 3k-ből kijön a havi számlám, tehát nem, akinek nincs igénye magasabb csomagra, annak nem éri meg. Nekem meg konkréten nem ér meg holmi smooth-ság 100k Forintos felárat.

    És megint eltértél attól a tárgytól, amit írtam: a felsorolt dolgokat a 40k Forintos Skate ugyanúgy tudja, mint az iphone, csak kicsit lassabban. És a piac is azt mutatja, hogy igenis van igény olcsó okostelefonokra, és ha nem android lenne rajta, akkor mi?

    Miért fáj az iphone tulajoknak, ha az android elterjedtebb?
    Szóba sem került, hogy jobb, vagy ilyesmi. Az otthoni dzsunka gépek is elterjedtebbek, mint az iMac.

    Az apple nem akar mindenkinek gyártani. Akkor mit csodálkoznak egyesek, hogy másra nagyobb igény van?

    #101: így van. Hiába mondja bárki, hogy mi a jobb, ha az ember egyszerűen nem engedheti meg magának, hogy olyat vegyen. Elterjedtségnél sehol sem a minőség a mérvadó. Pont úgy, mint ahogyan valószínűleg a magyaroknál gyakrabb a horvát tengerparti nyaralás, mint a rioi. :)

    [ Szerkesztve ]

    Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

Új hozzászólás Aktív témák