Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Depression

    veterán

    válasz David75 #138 üzenetére

    Mi az, hogy vérblade-es? X8, xperia mini (pro), de még a nexus s is töredékébe kerül egy új iphone-nak. A skate havi 5k-es csomag mellé szinte ingyen elvihető.

    Te sem az ikon400-as csomagra vártál 3 éve, hanem megvetted akkor a 3g-t kb. 30k Forintért, és a csomagot meg megtanultad kihasználni.
    Én, a havi 3k Forint alatti csomagban korlátlanul böngészek opera minivel, éjjel-nappal itt vagyok a forumon. Telefonálni meg alig telefonálok. Én is hozzászoktam ehhez a csomaghoz. De akkor sem volt katasztrófa, amikor a korlátlan wap után bevezették az 500Ft-ért 1MB-os korlátot, előtte meg este 10Ft/percért beszélhettem 22 óra után. Nem a csomagok alakulnak az igényekhez, hanem az emberek (nagy része) tanulja meg azokat maximálisan kihasználni.

    Ugyanúgy a családi csomaggal naponta 1-2 órát beszéltem a szeretteimmel, mikor elköltöztem. Messze túlmutat az ikon400 képességein, pedig havi 1000 Forintomba se került.
    Pannonnál meg voltak még a perces csomagok, valami 4 órányi csomagom volt, plusz a mobilos net. De valójában az elmúlt 13 év alatt sosem jött össze 10k Forintos számlám, még akkor sem, amikor nagyon el voltam eresztve. Miért érné meg nekem az ikon400-as csomag?

    Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

Új hozzászólás Aktív témák