Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vicze

    félisten

    válasz Ájvé #12 üzenetére

    Én meg olvastam valahol hogy a föld lapos... A ZTE US-ben az Axonnal van jelen nagyon erősen promóza.
    Eladhatsz 100 millió olcsó szart és lesz talán 10milla profitod. Apple elad 10milliót és lesz 1milliárd haszna, érzed a különbséget?

    Ezért próbál minden egyes márka a prémium felé mozdulni, hogy extra profitja legyen, hogy nyereséget termeljen.

    A Google-nek nem kell más kategória egyáltalán, puszta pénzkidobás.

    @Ricardo: Ja hogy bejött nekik az élet... Amíg csődbe nem ment az üzletág. Én nem darabszámról beszélek hanem gazdaságosságról és fenntarthatóságról. De ha jól látom a fillér ****on túl nem nagyon lát a többség.

    [ Szerkesztve ]

  • vicze

    félisten

    válasz Ájvé #15 üzenetére

    LOL, 2015 Q2 4. és ez a legmagasabb pozíció amit elértek, azóta áttétek a Axonra és a magasabb árkategóriára, ahogy az egész cég, és ahogy minden gyártó ugródeszkának használja az alsót. Mivel 100x-ra is az alsó kategória nem hoz profitot.

    "Apple profitja még mindig nem a készülék eladásokból ered főleg, hanem a szoftverből"
    Hogy mi van? Utolsó negyedévben a szolgáltatások, ami azért jóval több az sw-nél 6milliárdot generált, csak az iPhone 46 milliárdot, jaja nincs profitja belőle... :))

    "Google is szoftveren és szolgáltatásokkal keres, miért ne érné meg neki belépő szinten is ott lenni."
    Azért nem éri meg nekik, mert tök mindegy hogy ők vagy mások veszítenek a hardveren a szolgáltatás akkor is náluk van minden esetben ez az egész lényege, ezért értelmetlen alsókategóriát kínozni nekik egy veszteséges kategóriára.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák