Új hozzászólás Aktív témák

  • #72042496

    törölt tag

    válasz zzola #19 üzenetére

    Én is 65"-os 4K tévét akarok venni (már három éve :D), és szintén nem értem, milyen jojózásról beszélsz. Olyan messzire ülünk tőle hogy kényelmes legyen, aztán lehet tolni a kanapéról akár a filmet, akár a PC vagy PS játékot. Hiába fed le ugyanakkora részt a látómezőből, a nagyobb kijelző nagyobb élmény, hiszen az ember érzékeli a méreteket és hogy milyen messzire fókuszál. Ezt Shyciii is tök jól leírta.

    Én OLED-ben gondolkodom, ott az input lag is korrekt, plusz a fekete is fekete. A monitoroknál persze még kisebb az input lag, és PC-ről lehet magas frissítési frekvencia és sync. Továbbá a tévéhez (egy ekkorához legalábbis) kell egy egész nappali, a monitorhoz meg csak egy asztal, és a monitor egy ilyen tévéhez képest olcsó is, ez mind-mind tök oké. A mérettel kapcsolatos kommenteket viszont egyszerűen nem tudom hová tenni.

    Igazán tuti szerintem évek múlva lehet a dolog, amikor jön a HDMI 2.1 és remélhetőleg a 4K@120 + VRR is az OLED tévékbe. Na az lesz a remek, ha tényleg megvalósítják és lesz hozzá támogatás is. Csak addigra meg már lehet, nem fogok játszani sem. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák