Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Strezi

    őstag

    válasz Male #31 üzenetére

    Nekem volt pár nagyobb értékű vásárlásom mostanában, és amikor visszanéztem a következő napokban mindig ott volt a vásárlásom a listában a megvásárolta részen(másik gépről login nélkül is)...

    Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

  • Ezekiell

    veterán

    válasz Male #31 üzenetére

    Hanem mit jelent? :D Rajta a raktár tetején talán? :DDD Akkor szedjék le onnan, mert elázik :D

    [ Szerkesztve ]

    Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz Male #31 üzenetére

    Ezt amúgy nem engedném, sőt, szigorúan tiltanám. Jogszabályban, törvényben, akármiben. Mindig felbasz engem is.

    Raktáron legyen egyenlő 1 perc alatt az üzletből kiküldhető, függetlenül attól, hogy az adott ügyintéző ráér-e vagy sem, illetve az üzlet mindjárt bezár-e vagy sem. Csak kiküldhető legyen 1 percen belül, elméletben - és ezt kelljen garantálni, illetve random ellenőrizni.

    Gyorsan lenne valós készlet mindenhol - vagy látnánk azt, hogy "nincs készleten".

    Egyszer írtam ezügyben amúgy az árukeresőnek és széttett kézzel írtak vissza nekem, hogy erre nekik nincs ráhatásuk, bla bla bla.

    Ekkor gondolkodtam el erősen azon, hogy komolyan, összeállok pár cimbivel és kreálunk egy fasza árukereső és árgép szerű oldalt, nagyjából ugyanazt a funkcionalitást adva, de lenne olyan, hogy "azonnal küldhető" vagy ilyesmi.

    De valszeg még ezt is átjátszanák a boltok a külső raktárnak, mondván, ha jelzek Pistám, küldd ki a vevőmnek a terméket azonnal, Ti, neeeem, nem én... Aztán ebből ha késés lenne, mert Pista mint nagyker pont beleszarik a befutott vételbe a megállapodás ellenére, a kiskernél mikor reklamálok, jönne a hebegés, hogy hát nem tudjuk, Pista hülye. Ezért aztán lehet az lenne az igazi, hogy "polcon, azonnal küldjük" , alatta csillaggal, hogy zárási idő előtt 1 órával beérkező kéréseket már csak másnap reggel nyitás után tudják küldeni, mondjuk ha aznap délután megy hozzájuk a gyűjtő futár, akkor max 8 órán belül. De legyen 6, érezzék a törődést.

    Ez ami ma megy kishazánkban, nem éppen fogyasztóbarát üzemmód. Ott basz át mindenki, ahol tud.

    Az alza sztorihoz: tegyük fel a nagy kérdést, vajon milyen körből ki vetett szemet a biznic magyar lábára ? :U Ennyike, köszi, zárható. :D

    [ Szerkesztve ]

    Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

Új hozzászólás Aktív témák