Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz Apollyon #69 üzenetére

    Nem az a lényeg, hogy hány darab van raktáron, hanem ha "RAKTÁRON" akkor ne az n+1-edik al-beszállítónál legyen az, mert annyit még én is kiokoskodok, hogy az idő lesz, mire megjön, hanem igenis legyen az adott boltban, ahol épp járok, raktáron. Raktár = polc, fiók, egyéb, feltehetően egy vagy több lokációján a boltnak, de nekem az sem gond, ha minden alkatrészt a központból küld fizikailag, csak a "raktáron" legyen egyenlő azzal, hogy "azonnal kiküldjük".

    Lehet ezt cizellálni még jobbrabalra meg félremagyarázni, meg joggal jönni meg anyámkínjával, de azért az emberek (jó esetben) :D a józan paraszt ész elve mentén működnek a mindennapokban és deriválva a céges vudut kettővel, oda lyukadunk, hogy "kitől vásárlok ? Akinél van!" - a többi engem szimplán nem érdekel !!! Tehát mint vevő, nem gondolnám fogyasztóbarát magatartásnak azt, amikor "raktáron" a kütyü és 1 hét, mire megjön.

    Egyébként tudod mit ? Igazad van. Meg mindenkinek. Minket nem az kéne, hogy érdekeljen, hogy hanyadik raktáron van, hanem az, hogy azonnal ki tudja-e küldeni a bolt.

    Lehet egy ilyen plussz gombot kéne beépíteni egy árösszehasonlító oldalra. Vajon mit szólna hozzá a díszes itt hirdető utazóközönség ? :U

    Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

Új hozzászólás Aktív témák