Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyikszi

    őstag

    válasz PyCos #2 üzenetére

    Én tavalyelőtt Angliába készültem 3 hétre. A szállás keresésnél előjött a booking egyértelműen, hiszen nagyon agresszív reklámjaik vannak és mindenütt beléjük botlik az ember. Ennek ellenére nem rajtuk keresztül foglaltunk szállást, mert ahova végül mentünk, azt írta ki az oldal, hogy elfogyott. De a szállással beszélve le tudtuk foglalni simán. Nem is volt teltház, csak az egyik hétvégén voltak sokan. Más szállás portál is kiír ilyeneket mint a booking.

    Viszont a témánál maradva, az Alzán kívül más online shop nem ennyire tolja bele a képembe, hogy igyekezz, mert csak 2 darab van raktáron és közben 126-an érdeklődnek éppen, tegnap meg megvásárolták 1234-en. Ami tudjuk, hogy nem igaz. Kérdés, hogy tudja bizonyítani ezt a nyilvánvaló hazugságot a GVH. Ha átadják a teljes adatbázist és megnézhetik, akkor gondolom semmi gond, de erre nem is tudom, hogy kötelezhetőek-e.

    ''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

  • Ezekiell

    veterán

    válasz PyCos #2 üzenetére

    valós-e az a szám, hogy mennyien állnak a doboz alma körül

    A közelében sincs, semmi valóságalapja. Ezt egészen biztosan állíthatom neked :)

    Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

Új hozzászólás Aktív témák