Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • anulu

    félisten

    válasz ng0ofy #7 üzenetére

    Micike, aki a magyar nyelv bonyolult szavaival is (se) alighogy boldogul, szerinted egy angol szöveget elolvasna? "de hát ismerőseim ott vannak fenn."

    a másik, h 20+ éve olvasgatok EULA-kat, de jópár megfogalmazásból még mindíg nem tudom néha kihámozni, hogy mire gondolni. egységsugarú user szerinted hogy lesz vele? amíg le nem telik az idő -> kávé (+ cigi)szünet

    "Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

  • nvyktor

    aktív tag

    válasz ng0ofy #7 üzenetére

    Hát igen.

    Nem akartam ezt én felhozni (KRESZ, jogok kontra kötelezettségek), mert a végén kikiáltanak trollnak... :D

    De ez van.

    Amúgy meg az ötleted nem rossz az időzítőről, de fogadjunk, hogy a feltört verziókban (amit a felhasználók jelentős része használ) ezt is megkerülnék... Ez persze csak a szoftverekre igaz. A weben lehetne használni, más kérdés, hogy mennyire tántorítani el a felhasználókat.

    Ha azt vesszük, hogy egy A4 oldal elolvasására fordított idő legyen mondjuk 2 perc, akkor egy 15+ oldalas EULA esetében az időzítőt 30 percre kéne állítani. Te várnál ennyit egy webes szolgáltatás igénybevételére? :D

    Tehát marad az a verzió, hogy a felhasználókat kell tudatossá nevelni... sok sikert hozzá :DD

    Védd a fákat! Egyél hódot...

Új hozzászólás Aktív témák