Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LaMotta

    aktív tag

    válasz zozzancs #6 üzenetére

    Nem teljesen jól fejtettem ki :)..
    Láttam, használtam - aláírom nem sokat -, csak olyat nem láttam még, ahol egy rendes Linuxot tennének fel egyből egy hordozható valamire :). Vagyis legalább bejönne egy grafikus felület... Talán egyszer Suse-t raktak fel valahova? Na, de ez baromi ritka.
    Csak arra akartam utalni, hogy ha már nem vesz az ember egy MS oprendszerrel ellátott valamit, legalább van egy használható gépe. Aztán hogy utána mit csinál vele, az az ő dolga.
    Amúgy ezekkel a szinte "teljes körű" Google általi tevékenységek megőrzésével nem értek egyet.. Viszont egyszer remélem csak lesz ebből egy olyan OS, amit több mindenre lehet használni. Lényegében a jövőre tekintve mondtam ezt, hogy kezdeményezésnek nem rossz és talán még több is lesz belőle.

    (#7) dying_star: A netbook-ok nekem sem azok :K. Mire és kinek jó? Max. olyannak, aki sokat repül és így spórol 2 kg-ot; akinek nincs autója és a munkához néha szükséges egy gépecske, nem túl nagy feladatokhoz; vagy aki sokat előad valamit és rádugja projektorra... Vagy akár tanároknak is, akik olyan órát tartanak. Szóval kinek jó? Kb. senkinek. Mikor vegyél egy ilyet? Ha már mindened megvan és "Legyen már egy ilyen is, biztos jó lesz néha..."

Új hozzászólás Aktív témák