Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zotya84

    őstag

    válasz fordfairlane #20 üzenetére

    Tessék, csak miattad, egynek itt vagyok én. Szerencsére nekem gondot nem okoz, olyan eszközeim, szoftvereim is működnek simán, amit anno épphogy csak Vista-kompatibilissé tettek, de már ott is csak bonyolultan lehetett megoldani a működést...
    Megértem a MS indokait is, de attól még rohadtul nem értek egyet ezzel az ennyire agresszív megoldással.

    Hagyhatnák a felhasználókra a döntést: "egy hétéves egyre inkább elavult, lassú rendszerrel akarok szopni, vagy egy egyéves, helyenként gyerekbetegségekkel küzdő rendszerrel akarok szopni".

    #20 Cifu: Ugyan nem többezer, de párszáz gépet én is láttam már, ahol nem okoz gondot - igaz olyat is, ahol igen. Ott ment is vissza a kistesó - a szükséges registry mókolással, hogy ne tudjon frissülni. Ez van. És igen, a GWX-et tényleg elég görény módon tolják az emberek képébe. A Vistával meg nem volt semmi bajom, amint elkészültek hozzá a driverek és az SP1. Azóta nem használok XP-t sehol.

    [ Szerkesztve ]

    Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

Új hozzászólás Aktív témák