Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Duck663

    őstag

    válasz Kansas #96 üzenetére

    De láttunk épp az általad említett marketing anyagokat. Az ad támpontokat, hogy hol is lehet a teljesítmény.

    Nincs elvárás. El kellene olvasni azt is, hogy amire reagáltam. Abu reakciójával együtt nehezen tudom elképzelni azt, hogy ez ne egy hibrid rendszer legyen, ahhoz a marketing anyag által előrevetített teljesítmény egyszerűen nem elég jó, sőt kifejezetten rossz. Tehát vagy az nem állja meg a helyét amit Abu írt, vagy az nem állja meg a helyét hogy ez egy nem egy hibrid rendszer. Nem elvárás egyik sem, sőt még csak nem is álom, csak így jön ki a matek, ha egy kicsit osztunk/szorzunk és a marketing anyagban megjelenő teljesítményviszonyt valósnak veszünk.

    Igen, pont a teszteket várom, mert azt érzem, hogy valahol valami disznóság van és pont ez lehet az, hogy ez egy hibrid megoldás. Csak még nem vállalják fel, mert sokan negatívan viszonyulnak a GCN-hez.

    Nem temetem, sőt vásárlási szándékom van. Az sem nagyon érdekel(ne), hogyha ez egy GCN, ha az elmúlt időben az architektúra gyengeségeit módszeresen kigyomlálták.

    Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

Új hozzászólás Aktív témák