Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz hackeeeee #146 üzenetére

    Hát nézd jelenleg úgy van, hogy plusz 1000+1000 forint ez a családbarát kedvezmény. Így egymást ingyen hívjuk. Legalábbis további költségek nélkül.
    Naponta 2-3x szoktunk 4-5 percet beszélgetni, van amikor többet is. Az most mondjuk napi 20 perc - hétköznap. 20x20 perc 400 perc lenne egy hónapban. Amire én kifizettem már 2x1000 forintot - ez a családbarát kedvezmény, vagyis többe nem kerülhet. Ezek után viszont a fent említett 400 percért még a már meglévő havi 2000 forinton felül kellene plusz 800 forintot fizetnünk.

    Akkor meg már inkább lemondom az egészet a 'csába. Fizetem az alap havidíjat. Az is lebeszélhető. Plusz az egymás közti beszélgetéseket megoldjuk neten keresztül. Ha meg véletlenül olyan eset van, hogy nincs net nálam vagy nála (bár nálam mobilnet mindig van 500MB-os keretbe belefér egy kis beszélgetés is) akkor arra meg bőven elég lesz az alap előfizetés nem hinném hogy túl fogjuk lépni.

    @Lenry:

    Na de mond, mint tud csinálni a birka ember? :D A fiatalabb réteg v.színűleg könnyedén átáll net alapú telefonálásra. De ezt mondjuk az üzleti életben nem mindig lehet megtenni és nem minden helyzetben. Az idősebbek szintén. Csak annyit látnak, hogy drágábban telefonálnak.
    Bár szerintem egy valamire való cég megtudná oldani, hogy átáll skype-ra. Vagy erre a Viberre. Skyoe-on keresztül minden mást is lehet hívni minimális költséggel. Azt hiszem csak valami kapcsolási díj van belföldön. És nincs előfizetés sem.
    Csak egy mezei okostelefon kell a dolgozóknak, belőni rajta a skype-ot, a mobilnetet és kész is.

    De amúgy a többség meg mit tud csinálni? Aszondja, hogy jó akkor innentől kezdve nem telefonálok?

Új hozzászólás Aktív témák