Új hozzászólás Aktív témák

  • dudika10

    veterán

    válasz joey04 #341 üzenetére

    Na várjunk, nem értem.
    Tehát volt egy Apple termék, megjelent egy másik termék, amit az Apple be akart tiltatni, mert túlságosan hasonlít.
    Beküldött egy képet, amit úgy alakítgattak, hogy a két termék jobban hasonlítson.
    Ha az utolsó csavarig le volt másolva akkor a szerkesztett kép az eredeti kép? ;]

    Hát persze, hogy ezen nem kell rugózni. Ezért egy olyan bírságot kell kiszabni, hogy a mocskos csaló még 10 év múlva is csak köhögi a részleteket (nekem aztán tök mindegy melyik cég csinálja, ha a samsung csinálta volna, akkor őket kellett volna elmarasztalni, egyik kutya másik eb, csak mostanában az apple a legkutyább...).

    Ha valaki valóban másolt, és jogos a felháborodás, akkor arról is le kell büntetni az alsógatyát (feltéve, hogy nem kínai cég, mert a kínai jogrendszer hiánya miatt ott semmit nem tehetsz), de ez nem jogosítja fel arra a másik céget, hogy csaljon a bíróságon. :U

    Ha a másik azt hazudta, hogy buta vagyok, akkor én is azt fogom hazudni, hogy Ő meg betörte az ablakot és majd Őt jól megbüntetik, és én nem csináltam semmi rosszat, mert Ő kezdte.
    Ha valaki így gondolkodik, ott bizony nagyon súlyos problémák vannak... :(

    [ Szerkesztve ]

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

Új hozzászólás Aktív témák