Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Benőke

    őstag

    válasz surgyi #1704 üzenetére

    Melegedést -t megoldották nagyon hamar.

    Mechanikus? Hogy érted? :D
    Alaplap elhalás? Hát én vettem 3 -at végül.
    Legfiatalabb is már 9 hónapos. Köszönik jól vannak.

    Elég jó beállítások vannak az akku kímélésre.
    Lehet velük játszadozni. 4-5óra kihozható a telefonból 2 sim -el is.
    Ha még se megy akkor az OptiFlex -et érdemes kikapcsolni, az megoldja :)
    Ez egy akku kímélő funkció, ami van hogy megeszi az akku üzemidőt :D

  • Cannabis7

    senior tag

    válasz surgyi #1704 üzenetére

    Szia, én is a mérete miatt választottam.
    Pár napig volt nálam, ugyanis az uzemeideje számomra nem volt kielégítő, mindenféle hokuszpokusz ellenére sem (5g off, fix 60hz, t4ljesieny minimumra véve, optiflex-rt próbáltam mindenogy)
    Így egy aktívabb nap már nagyon necces volt, egy lázat, amikor nem piszkálja az ember nyilván kibír, de készenlétben is túlzottan merült nálam.

    A melegedés nekem csak a belakásig volt durva , utána mérséklődött, de néha így is enyhén meleg tudott lenni, ami bár nem zavaró, de eddig ehhez nem voltam hozzaszokva.
    Gyorsnak gyors, szépnek szép, a rendszer jól testreszabato( bár az AOD elég silány, van asszem 4 óra fixen és kész, más márkánál lehet letoltogetni, sajátot szerkeszteni stb..., ez kicsit zavart, mert egy sima alap digitalis órát tettem volna ki, de az a 4 is csicsas ami van)

    Jah az ujjlenyomatolvaso is elég gyatra.
    Én a p30ra váltottam róla, és hát számomra ez minden szempontból sokkal jobb telefon, annak ellenére hogy 2 évvel régebben került piacra, azt hiszem jobb ha nem reszletezem ezt a témát :U

  • scream

    veterán

    válasz surgyi #1704 üzenetére

    Nekem ugyan csak "gyors" tapasztalatom volt a készülékkel, és játék nélkül is nekem nagyon forrósodott (1 hetet volt nálam, ebből aktívan 4-5 napot használtam), bár nem tudom mennyi idő kellene a "belakásához". Számomra ez (is) zavaró volt.

    Az ujjlenyomatleolvasóval nem volt gondom - Alza-s fólia került rá.

    Az akku itthon, fix 4G-n, WiFi-n, 60Hz-en, 1 SIM-mel egész jó volt (6.5-7 óra SoT), de útközben (pl.: Bp-en belül BKV vagy autóval autópálya navival) nagyon gyorsan merült (GPS, BT és 4G), ahhoz képest, hogy szerintem nem izzasztottam halálra (plusz a melegedés is ott volt).

    A rendszer szimpatikus volt, van rá normális GCam port, van mókolás nélküli hívásrögzítés.

    Azóta visszatértem i13 Mini-re, és keresem mire lenne érdemes váltanom.

Új hozzászólás Aktív témák