Új hozzászólás Aktív témák

  • AxBattler

    félisten

    válasz Ed3r_X_ #67 üzenetére

    Annyiért szerintem még a legelvetemültebb Radeon fanok sem bánnák. ;)

    (#66) Peat;)
    Amire az egyik vga gyártó reagál, a másik kevésbé.
    Szarul megírt játékmotorra miért is a hardvergyártóknak kellene reagálni? :F

    Érdekel az engem hol a lehetséges hibaforrás, vagy az érdekel engem hogy az egyiknél kevesebb a kellemetlenség?
    Éppen ez az. Játéktól függ, hogy melyiken megy jól, előre nem tudod belőni.

    Ha az egyik azonnal reagál és optimalizál, míg a másik nem azt szépen figyelmen kívül hagyjuk, mert hát ez nem számít, mert a játékfejlesztők a bénák?
    Igen, a fejlesztők sz@rát ne a hardvergyártónak kelljen már ellapátolni.

    Te sem tudod mit akarsz...
    De, azt akarom, hogy a fejlesztők stabilan futó, letesztelt, rendesen megírt játékokat adjanak ki a megjelenéskori 10-14k HUF-os vételárért. És akkor most abba ne menjünk bele, hogy a technikai nehézségeken kívül milyen kiherélt, agyon-DLC-zett tartalmakkal jönnek ezek a fantasztikus játékok.

    Ameddig azt olvasni a topikokban hogy arányaiban több a kellemetlenség az AMD oldalon, addig én ezt le is fogom írni.
    Ez empirikus adat, vagy csak sima kinyilatkoztatás?

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Új hozzászólás Aktív témák