Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunork

    veterán

    Szerintem nem kell egymással harcolnunk, remélem nem vagyunk AMD vs. NV klub! :N Én is filóztam a 380 vagy 380X mellett. Előbbinél nem győzött meg, hogy 1-6 fps-el gyorsabb pár játék, a másik meg elfogyott, és jött a karácsony. :) Azért is írtam a cikkbe a másik oldalt is, és az tény, hogy a 380X megelőzi. Mellesleg elég új darab, így részletes tapasztalatok majd csak most jönnek majd a használóktól. Nézem is a megfelelő topokit rendszeresen. :K

    A 4GB meg nem felesleges egyáltalán, később is jól jön majd. Vagy a sokat emlegetett GTA5 és a legújabb Batman kellően bizonyítja a létezését. Az új GPU és a memóriakezelése meg szépen megbirkózik a feladattal. :K

    szerk:
    A teszt alatt is a fő célom az volt, hogy nem fps-vadász módszert alkalmazok, nem a maximum a lényeg, hanem a kérdés az volt, hogy VSync-off módban mekkora a minimum és átlag fps? Ugyanis EZ határozza meg, hogy milyen lesz a kártya teljesítménye folyamatos játék közben. :K Ezen a téren nem csalódtam. :N

    [ Szerkesztve ]

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Új hozzászólás Aktív témák