Új hozzászólás Aktív témák

  • vehement69

    senior tag

    válasz bambano #18 üzenetére

    azért írtam oda, hogy függ attól, milyen munkára használod ;) azt kéne megértenie a '3 nagy tábornak', hogy tökmindegy, milyen rendszert használsz, mert ár/teljesítményben ugyanúgy ki lehet hozni bármelyik rendszert győztesnek, attól függően, hogy >MIRE< használják az adott munkaeszközt. Vagy ha játékgép, akkor ugye egyből el is dől. Bár akkor meg ott van a nagy kérdőjel, hogy Linuxon is lehet idsoft játékokkal pl játszani, Mac-re is elég sokat lefordítanak, persze nem ugyanolyan teljesítménnyel futnak, a Windows konkurenciája meg a konzolok.. ésatöbbi ésatöbbi :) olyan felesleges az egész, kinek mi jön be.. lassan kezd ez a harc odaáig fajulni, mint a politika, ami köztudottan barátságokat képes szétbarmolni, persze az előbbi inkább az ezirányú érdeklődésűek körében lehet hasonló széthúzó erő, míg utóbbihoz ugye manapság mindenki ért :)

    szerk: én kifutó termékként vettem meg a feka MB-met 260-ért, tudok rajta netezni, tőzsdézni, programozni, szöveget szerkeszteni.. Ha oda jutok, hogy a saját zenéimet is szeretném itthon 'faragni', akkor elfut ezen is egész jól bármelyik ilyen zenei szoftver.. Vágni meg nem ezen fogok.. az iMac termékek meg egy kompakt megoldás részei. Lényegében dísze egy szobának, nincsenek kábelek, teljesítményben ott van a notik és a Mac Pro között, szóval félprofi munkára is tökéletesen alkalmasak. Azt kell felfogni, hogy más a célközönség. Ugye alapvetően grafikusok/zenészek használnak Mac-et, ebből kifolyólag elvárt a szép kinézet, és mivel általában az ilyen emberek nem túl profik számítógépkezelés terén, ezért egyszerűen kezelhető rendszer is kell (bár szerintem ez manapság mindegyiktől elvárható lenne). Nem utolsósorban az USA-ban az egyetemisták között is népszerű, szóval az előbbi 2 kritérium emiatt is fontos.. etc etc... itthon meg minden kibaszott drága és mindenből divatcikk lesz.. hülyék vagyunk, csak nem vesszük észre, mert másra terelik a figyelmünket :)

    [ Szerkesztve ]

    I am cancer in your bones

Új hozzászólás Aktív témák