Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    válasz joghurt #2 üzenetére

    decemberben be akartam állítani, hogy ne papíron jöjjön a trémobil számla. erre most kaptam valami távszámlás címről levelet, hogy hol találom meg a számlát és egyébként mire regisztráljak még.

    én semmire nem akarok regisztrálni, a számlámat szeretném megkapni. miért akkora nagy probléma ez? milyen más kapcsolt szolgáltatást akarnak burkoltan rámverni? és ha most átírták a díjfizetési módomat is, akkor komoly kiabálás lesz az ügyfélszolgálaton. eddig csoportossal fizettem, ezután is úgy fogok. ha nekik ez nem jó, akkor elmehetnek a sunyiba. (hint: a szolgáltató oldaláról nézve a csoportos a leghatékonyabb díjfizetési mód,még akkor is, ha ezt pl. az otp nagy erőkkel próbálja elrontani. ezt mint szolgáltató rendszergazdája mondom.)

    ugyanez az első banknál úgy megy, hogy bemész az ügyfélszolgálatra, mondod, hogy mit szeretnél, kettőt klikkelnek, beírják az email címedet, és attól kezdve kapod pdf-ben a számlát, és nincs erőltetés, hogy de mást is regisztrálj, meg nem kapsz reklámszemetet, meg semmit. ugyanezt a tegnaptáv miért nem tudja?

    a korábbi véleményem, hogy a nagyobb szolgáltatóknál és bankoknál a józan ész csíráját is irtják, megerősítést nyert.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák