Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    "A legfontosabb változás, amelyet valószínűleg mindenki azonnal észre fog venni, és örömmel fogad majd, hogy jelentősen gyorsult a felhasználói felület működésének sebessége. Az animációk gördülékenyebbek lettek, gyorsabban jelennek meg az egyes grafikai elemek, és a rendszer hamarabb reagál a műveletekre. Nem csak gyorsabbak, de látványosabbak is lettek az animációk: az új kiadásban több apró fejlesztésre is sor került ezen a területen, így például szebb animációk kísérik az ablakok automatikus átméretezését, vagy a Unity felület keresőjében megjelenő előnézetet."

    Há'nemtudom, amikor egy régebbi változatról frissítettem az akkor éppen aktuálisra, amivel pont akkor jött ki először a Juniti, ott ment el a kedvem a zubitól. Akkora egy rakás fost... Utána kipróbáltam a kifejezetten gyengébb Atomos gépekre tervezett netbook remixet is, hátha az jobban fut Ionon, erre az még annál is rosszabb volt UI terén (konkrétan hihetetlenül szar), sebességben meg az is fogta a gépet. Egyszerűen nem akartam elhinni, hogy lehetett így elbaltázni.

    Lehet, hogy farigcsáltak valamit rajta, de félek, hogy továbbra is egy rakás. Esetleg valakinek tapasztalata, hogy Atommal értékelhető-e már, vagy maradjak továbbra is más disztróknál? Pedig a steam érdekelne...

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák