Új hozzászólás Aktív témák

  • Downsampling

    senior tag

    válasz garambe #9561 üzenetére

    Szia!

    Magán a Polar órán tudtad visszanézni? Vagy telefonon? Netán mondjuk PC-n, laptopon?
    Mert pl. a Runtastic-ot használva is vissza tudod nézni (Pro, tehát nem a teljesen free, de nem is a Premium), minden olyan adatot, amit írtál. Nem csak a megtett útvonal térképét rajzolja meg, hanem készít egy chart-ot, amin az egeret végig húzva (vagy telefonon az ujjadat) minden pillanatban meg tudod nézni, hogy milyen magasan jártál, ott mennyi volt a sebességed, az addig eltelt idő, a megtett távolság és a pillanatnyi pulzusod.
    De ezt szerintem a Nike Run is tudja (mondjuk azt kb két éve nem használtam, és akkoriban még nem iPhone-om volt, hanem WP, ami nem is tudott volna pulzus értéket mutatni - de a többit ő is szépen megrajzolta, és vissza tudtad nézni). Sőt a mai napig meg tudom nézni, hogy mondjuk 3 vagy 5 évvel ezelőtt egy adott napon milyen útvonalat futottam be, és az említett értékeket is egy chart-on megadja. Csak ugye a pulzust azóta méri nekem a Runtsatic, amióta megvan az órám is (tavaly ősz óta).

Új hozzászólás Aktív témák