Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz -Ben- #5799 üzenetére

    Oké, köszi. Egyre inkább hajlok afelé, hogy ez szoftveres bug kell hogy legyen, hiszen ha nem az lenne, akkor az első egy órában miért működne problémamentesen? Láttam, hogy működik, mert segítettem beállítgatni ezt-azt, meg megmutatni, hogy az előző szifonja óta (4s) mik változtak esetleg. A működés első egy órájában nagyon ritkán, olyan esetleg volt, hogy másodikra is rá kellett tennie az ujját a touch id-re.

    Csak egyben reménykedek, hogy nem lesz sipákolás, hogy elvesznek az adatok a restore miatt, mert akkor újként állítanám be neki. Bár telefonszámok már a felhőben vannak ott is, esetleg az sms-ek vesznek el, de nem hiszem hogy lenne köztük létfontosságú. Fotók meg már előtte is az icloudban voltak nála, gyakorlatilag így utólag belegondolva, nem is biztos hogy sokat nyert vele, hogy az icloud backupot tette vissza. Az mondjuk poén volt, hogy a híváslistát is visszatette (a magam részéről még sose csináltam backupvisszarakásos új telefon beállítást, én mindig újként állítottam be a sajátjaimat).

Új hozzászólás Aktív témák