Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyisziati

    veterán

    válasz #86564352 #1127 üzenetére

    "Legalább abban megegyezhetünk, hogy buszon Gyűrűk ura trilógiát, Marvel összest nézni, és fullos sorozat évadokat mobilon nézni eléggé rétegigény és nem általános felhasználás?"

    Szerintem nem. :DDD
    Én már 10 éve csinálom, valahogy így alakult ki. És a környezetemben szintén elég sokan így vannak vele. Meg a 4-es-6-oson is gyakran látom, hogy ezt csinálják sokan.
    Kollégámmal is most vetettem egy Redmi Note 8-at, most hálálkodott érte.
    A házimoziját kérdezte, nem kell nekem? Ingyen.
    Köszi, mondom, nálam is csak a helyet foglalná. :DDD

  • janeszgol

    félisten

    válasz #86564352 #1127 üzenetére

    Felreertes van. En a legelso pillanatban orultem a SE2-nek. Sot az elodjenek is. Van helyuk a piacon.

  • BiP

    nagyúr

    válasz #86564352 #1127 üzenetére

    OK, boomer :)
    Viccet félretéve: Ha egész estés filmet nem is, de sorozatokat, autóversenyt (forma-1, wtcr) szoktam nézni mobilon melóba jövet-menet a tömegközlekedésen. Így legalább hasznosabban telik az idő, meg nem az otthoni értékes perceket töltöm ilyennel.
    Nálunk is van gyerek, így napközben nincs számítógépezés, este meg inkább asszonnyal közösen nézünk valamit. Utazás közben meg olyat tudok nézni, amit egyedül szoktam. Nyilván kényelmesebb lenne kanapéról, feltett lábbal, sörrel a kézben, de ez nem kivitelezhető, így egyben kényszerhelyzet is, de ezekre a tartalmakra elég az 5.valahány col.
    És bármilyen fura, de a metrón zenét is hallgatnak az emberek. Nem pedig a zajszigetelt szobában a csöves erősítőn, pedig az biztos nagyobb élmény. Van ilyen :)
    De láttam én már a hajnalban torrentre felkerült Trónok harcát reggel munkába menet néző embert, nem is egyet (na, ő a mozgólépcső felé menet sem vette le a szemét a képről, én meg ezt nem szeretem).
    De a legtöbben valami sorozatot szoktak nézni.
    Ilyen alapon lehetne arról is értekezni, hogy miért FullHD-ban játszik az emberek többsége, pedig a WQHD meg 4K monitorok már simán megfizethetőek, milyen élmény lehet negyede felbontáson játszani? Meg miért vesz valaki 24"-ost, amikor 32" is van, meg már 42"-os monitorok is.
    Vagy pl. 720p-ben filmet nézni, mikor ott a 4K anyag. Vagy pl. SE-t venni, amikor a felbontása a 720p-t is épp eléri, miközben tele a boltok 1440p kijelzős mobilokkal.
    Egyszerűen mindenkinek más az igénye, más az igényszintje, ingerküszöbe. Emellett mások a lehetőségei, élethelyzete.
    (#1133) twofatcat: ha a munkahelyi WC mesélni tudna. Nálunk ott trónolnak negyed-fél órákat, mert nyomkodják a szaros (pun intended) telefonjukat.

Új hozzászólás Aktív témák