Új hozzászólás Aktív témák

  • mrc4y

    tag

    válasz TechN7ne #4781 üzenetére

    de ilyen felszínes dolgok miatt vegyen bárki is +50-100e Ft-al többért telefont? tud bárki egy értelmes pozitívumot az iphone mellé tenni? engem érdekelne mert meg kellene győződnöm arról hogy igen valóban megéri a felárat az alma a telefon hátuljára, szerintem sok droid telefon szép és egyedi (volt) igaz mostanában próbál mindenki egy kaptafára alapozni az jogos és ebben igazat adok. most a stabil rendszer meg szokásos sablonon kívül, így most lehet ellenségeskedésnek tűnik de engem valóban érdekelne ha már egy iphone közösségbe bekerültem és többen gyökeresen apple termékbarátok hogy tőletek hallani/olvasni miért is jó, mert egy apple fan videójából is csak azt hallom amilyen véleményen vagyok énis, hogy azért ezt is beleraktál de más készülékbe ezer éve van, ez is lett benne de már rég lehetett volna, gyors de annyira mégse...lehetne sorolni :) egyszerűnek mondják az iost mert buta amcsiknak van, igaz hogy szokás kérdése válasz ide is megfelel de androidon sem nehezebb semmilyen műveletet végrehajtani vagy egy beállítást sem nehezebb megtalálni max más helyen keresendő itt mint ott és én eddig mivel onnan jöttem azt néha egyértelműbbnek és egyszerűbbnek találom.

Új hozzászólás Aktív témák