Új hozzászólás Aktív témák

  • mrc4y

    tag

    válasz Szellem. #4756 üzenetére

    sztem a jól megfizetett benchmarkokra nem érdemes adni mert annyi pontot ad amennyit a cèg fizet, videokbol meg szépen látszik hogy annyira nem gyors mint mondják s7e., huawei p9 stb. simán hozza a sebességet ha nem gyorsabban is nyit meg vagy hoz be dolgokat persze itt is ki melyiket akarja gyorsabbnak kihozni benne van a pakliban, összességèben lehet gyors de sztem a gyorsasága nem túl számottevő mivel van 2 teló között 0.2 sec betöltési idő, valakinek rossz valakinek jó tapasztalata van/volt androiddal de sokban igazad van egyébként :) de amig az apple fele annyit újít mivel gazdaságilag felesleges neki addig mindegy mit mondtunk :) szerintem látványosan szebb egy qhd amoled mint pl az i7 mai telefonokhoz képest elmaradott kijelzője. igazából ebbe ennél jobban nem is akarok belemenni, viszont ha az iosra visszakanyarodunk engem még le nem nyűgözött annyira hogy merjem azt állítani hogy jobb mint a droid, nekem egykutya, note4emmel volt ugyan ennyi kijelzőidőm, nem akadt, nem szaggatott, gyorsasága vetekszik i7el szóval nem túl nagy eresztés a gyorsasága szerintem, persze látványosan és érezhetően gördülékenyebb volt mikor tesztelgettem őket de megint olyan kis időkülönbségekről beszélek hogy hanyatt nem dobtam magam 2 év után, főleg a kamera minősége csapta ki a biztosítékot nálam a legjobban, pedig ahogy olvastam örülhetek neki hogy ilyen "jó"

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák