Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • esfrost

    tag

    válasz tylerddd #6481 üzenetére

    Nem egy fórumon, hanem több fórumon, és nem egy ember (egy senki), hanem akár több száz ember hasonló következtetésre jut a saját tapasztalatai alapján.

    Én nem akarok semmit sem tényként közölni. Szerintem van eltérés a kijelzők között. Én a rengeteg komment közül, tapasztalatok közül ezt szűrtem le. Én csak prezentáltam olyan fórumokat, ahol több száz ember kommentjei alapján erre a következtetésre lehet jutni. Nem egy, de mindjárt két fórumot is belinkeltem. Én nem terjesztek semmit, az infó mindenki számára elérhető, nem titkosított. Az internet nem csak magyar fórumokból áll, hanem idegen nyelvű fórumokból is, bármilyen meglepő is ez. Amiket ahogy én, vagy te, vagy akárki más is bármikor elolvashat. Nem írtam, hogy a kijelzője gyártásánáll annak formája úgy esik ahogy puffan, csupán azt, hogy a nagy mennyiségből adódóan lehetnek, és vannak is eltérések, amik ezek szerint a védők felhelyezésénél előjöhetnek hibaként. De ezt még te magad is leírtad: "Gondolom gyártás után tesztelik az alkatrészeket és vannak -tól -ig értékek, amibe ha beleesik a cucc, akkor mehet az összeszerelés." Ez a még toleráns érték is okozhat ilyen hiba jelenséget... Én nem általánosítok, és azt sem mondtam, hogy minden i6s-nek más a kijelző görbületének a mértéke. Én csak azt látom a tapasztalatok alapján, hogy egyes példányok között vannak eltérések. Le lehet engem hülyézni, meg vádolni, hogy én mit közlök tényként, vagy hogy hülyeséget állítok, de azon a tényen, hogy a neten ilyenről nagyon sok helyen lehet olvasni nem változtat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák