Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tylerddd

    veterán

    válasz csibusz0314 #9869 üzenetére

    Akkor viszont teljesen kizártnak tartom, h más anyagból legyen a kijelzője a 4S-nek, mint egyébként. Én már itt vagyok több, mint egy éve ezen a fórumon és még soha nem hallottam még ilyet, h az Apple változtatott volna valamit a készülék anyaghasználatát illetően és tök mindegy ha független, ha szolgáltatós. Ha ilyen létezne, biztosan feltűnt volna másnak is és megírja itt ...

    A home gomb sok mindenkinek ferde, nekem is. Az enyém is szolgáltatós, új készülék volt és mégis.

    Szóval egy nagy bullshit, amit mondtak neked. Szerintem ...

    Csak egészség legyen, meg térerő!

  • tylerddd

    veterán

    válasz csibusz0314 #9869 üzenetére

    Most olvastam vissza, h te új hölgy tagunk vagy. Gondolom a srác úgy volt vele, h mond neked valami okosat.

    Nem hiszem, h a T refurbished készüléket ad el vatta új készülékként. Ha igen, akkor lehet visszamenni és verni az asztalt. eDigitalnál pl. vannak refurbished Nexus 7 tabletek, de ők fel is tüntetik ezt mindenhol.

    A refurbished egyébként azt jelenti, h egy korábban, valaki más által beadott elromlott készüléket kapsz meg felújítva, tehát adott hibás részt kicserélik, kap új burkolatot és majdhogynem komolyabb tesztelésen esik át, mint egy "normál" gyártósori készülék. Ez ugye azért van, mert az Apple nem nagyon javítgat, hanem ad egy ilyet és újraindul az 1 év garanciád. Más gyártóknál 2 év van, de ott javítják a cuccost, ami hosszadalmas, hetekig eltart, szőröznek minden apróságon és a garancia sem indul újra! Tehát van ilyen.

    De hogy eleve ilyet adjanak el és hogy ennek más legyen az anyaga, mint eredetileg, azt tényleg nem akarom elhinni :)

    Csak egészség legyen, meg térerő!

Új hozzászólás Aktív témák