Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • matyi19

    őstag

    válasz kali #5693 üzenetére

    Ezek szerintem iOs-rol váltottal androidra...
    Tudnál írni nekem pár dolgot, melyik jobb. Akar privátban is, köszönöm!

  • GGMPC

    őstag

    válasz kali #5693 üzenetére

    Na csak azert, hogy ne tunjek feluletes infoktol frocsogonek!

    Samsung egy igazi parasztvakitos, amde annal inkabb feluletes szir-szar brigad, de legalabb jo nagy arckepcsarnokkal - akik sajnos siman viszik a primet ebben az amator userektol hemzsego vilagunkban!

    Pl: Motorola Razr es Maxx illetve hasonlo amoledes (szarszungoknal is) tarsaik kijelzoje kb. 1 honap alatt, sotet hattereknel eszlelheto foltokat produkalnak es nem gyengen!
    A jelenseg nem 1-2 embernel hanem MINDENKINEL tapasztalhato!
    A szaporodo subpixeleket mar nem is emlitem...

    Decemberben beallitottam valakinek a hazimozijat aminek tv-je egy 3-400ezer forintos Samsung volt...
    Skype kamera, 3D meg minden ami a hulyites kelleke...
    A tv hangja egy agyonpufferelos elektronikanak koszonhetoen az istennek sem akart szinkronba lenni az erosito hangjaval azaz csuszott - atallitani nem lehetett es a melyentisztelt ss azt mondta, ne hallgassuk a TV-t hazimozizas kozben - csak az erositot! Pfff Vicc
    Volt rajta egy HDD bemenet amire radugtam egy kulso WD500GB merevlemezt MKV fajlokkal, amivel barmelyik Media Player megbirkozik - hat neki nem sikerult akadas nelkul lejatszania 3 percet sem!
    A fent emlitett hibak allitasara sehol nem volt opcio - ez ennyit tud!

    Szoval ha TV, akkor az Panasonic vagy Sony esetleg azoktol felfele!
    Az androidot vagom, mert azelott az volt es csak felsokategorias keszulekeim voltak, viszont a halalba szinkronizalgatas aminek egy kaosz az eredmenye, a bena minosegu fotok/videok es hivasazonosito kepek - szoval az egy vicc - a frissitesekert remegest meg mar meg sem emlitem...

    Vegszokent annyit, hogy sok keszuleket probaltam mar es nem vagyok egy iskolabol hazafele FM radioert nyekergo kisgyerek, de orulok - hogy egy iPhone 4S keszulekem van es annak meg legfokepp, hogy felhasznaloi elmenyben van reszem es nem egy droid topikban szerencsetlenkedem a 826. fozott szarral ami raadasul nem is mukodik.
    (Amugy a WP Lumia felso kategoriaja 8. 9. sorozat igencsak meggyozoen muzsikal - csak hogy ne tunjek elfogultnak)

    LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

Új hozzászólás Aktív témák