Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cefre00

    tag

    válasz NathanCullen #396 üzenetére

    Az első résszel teljesen egy tudok érteni. Annyi különbséggel, hogy jogosan feltételezik a fikázókról, hogy "ha nem tudom megvenni, akkor szar", de nálam ez tényleg nem áll fenn. Mindössze sajnálnék kiadni ennyi pénzt egy telefonért, de ez én vagyok, így gondolkodok.

    A második részhez: ne haragudj, de szerintem ez nem így van. Én csak a HW-ra gondoltam itt, legalábbis így értelmezen, amit írtál, ezt kifogásolod. Előbb-utóbb (gondolom) lesznek más gyártóknál is olyan telefonok, amik rendelkeznek azzal a HW-rel, amivel ez az iPhone is rendelkezik. A szoftverről nem beszéltem, mert az nagyon más tészta.
    Annak ellenére, hogy nem midenben egyezik a véleményen Zoolee-val, az optimalizálással kapcsolatban persze igaza van: ez nem is vélemény kérdése, mert az Apple ezt csinálja. Steve Jobbs ezért volt zseniális figura, és ezért váltak az Apple termékek minőségi irányadókká: van a HW, ahhoz adom neked a SW-t, és ez így neked nagyon jó lesz. Azonban kicsit fizess többet érte, mivel máshonnan ezt te nem kapod majd meg. És ez így is van.

    Csak, hogy egyértelmű legyen: nem magával az Apple-lel, vagy ezzel a konkrét készülékkel volt bajom. Nekem a hype kezdte ki a türelmemet. Nem állunk olyan nagyon messze egymástól véleményben, ha megnézed. Maximum félreértettük egymást, ami megesik. Nincs ezzel semmi baj, illetve remélem nincsen.

    Mindenhol jó, de legjobb 127.0.0.1-en! :)

Új hozzászólás Aktív témák