Új hozzászólás Aktív témák

  • szekfizsolt

    senior tag

    válasz tylerddd #9818 üzenetére

    Ez az 1-2 évig elég lesz... ...ez sok mindentől függ... 2 éve (kis kihagyással) használok I4S-t és a mai napig IOS7-el is (teszteltem azelőtt is, hogy megjelent, így volt lehetőségem downgrade-elni) kielégíti az igényeimet. Valószínűleg IOS7.1-el még "jobb" lesz, mert a tesztelők azt írják, hogy érezhetően gyorsabb. A kamerája nekem megfelel, az akkuideje átlagos (ugyanolyan, mint a többi okostelefonnak), de természetesen minden viszonyítás kérdése. Ha valakinek (és ezek közé tartozom) kielégíti az igényeit a készülék, akkor attól, hogy lesz nagyobb kijelző és több memória, ujjlenyomatolvasó, vagy retina-scanner, ez nem fog változni...Legfeljebb ha többre vágyom és szükségem van az adott készülék ujításaira, akkor rendben, de szerintem a mai napig (és akár még 1-2 évig) versenyképes az I4s. Félre ne érts, nem áll szándékomban vitázni, ez az én véleményem... :R

    Hunt3r22:

    Stabilabb, mint bármelyik android...
    Kevésbbé laggol, mint sokkal komolyabb androidos társai...
    Billentyűzetnél gyorsabban reagál, mint pl. egy S3 mini (amit hónapokig használtam)
    Akkuidő nagyjából ugyanaz...

    Más: Viszont ez a zene dolog engem is zavar, de gondolom javítva lesz. Ugyanaz a történet. Valahol félbehagyok egy számot és akár pár perc múlva kezdi az elejéről, ha visszatérek... Szerintem ez az IOS7 hibája, remélem a IOS7.1-ben javítják...

    [ Szerkesztve ]

    Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

Új hozzászólás Aktív témák