Új hozzászólás Aktív témák

  • unrealnoise

    senior tag

    válasz llaszlo #612 üzenetére

    nyilván. és mennyivel egyszerűbb lenne, ha nem lehetne ilyen apróságokba belekötni. félreértés ne essék, nem vagyok hate-er, tetszik az itunes, a telefon is jól néz ki szerintem, de a pereskedés amit művelnek (és kívülállóként úgy néz ki számomra, leginkább ők indítottak el hadjáratot - persze van amit jogosan követelnek) nekem vicc. Jó kütyü de ahogy nem tudom felfogni miért nincs FM rádió, ugyanúgy nem tudom felfogni majd az összes okostelefonnál, hogy miért nem lehet dedikált számváltó/léptető gombokat rakni a telefonra.

    Mindegy, egy idő után talán valakinek eszébe jut... :) Mert ugye rohadt kényelmetlen állandóan előkapni a telefont, ha mondjuk egy fejhallgaton nyomatom a zenét, és nincs a kábelén semmi extra.

    Annyira tetszik egyébként az apple, és annyira biztos a jövőjük ezzel az évenkénti egy készülékkel, és a támogatottsággal, hogy még majdnem el is gondolkoztam, hogy azt vegyek-e most.

    Egyébként értem én, én is nagyon ritkán használom a rádiót, a gond nem is az, hogy gyakran hiányzik, hanem az, hogy ha kellene, akkor bizony nincs.

    [ Szerkesztve ]

    steam / trakt.tv ID: unrealnoise

Új hozzászólás Aktív témák