Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz vadászcsiga #6093 üzenetére

    adott a leállásos hiba, egy írás szerint azoknál jelentkezik, akik véletlenül rövidre zárták a telefon oldalán a dokkolóhoz kialakított két csatit, de házilag egyszerűen orvosolható, ennyi!
    ami a fontos, hogy nekem egy hónap után semmi hiba, különben már cseréltem volna!
    sgs2 alatt volt utoljára újraindulás részemről, az első beta ics verzióval!

    az iphone készülékek is küzdenek hibával, akinek 4 van, az ugye nem menjen vidékre, mert kétséges, hogy tud olyan gyenge térerőnél telefonálni, ahol más telefonokkal még sima ügy, és még lehetne sorolni, mert tökéletes telefon nincs!
    két i5 halt meg most a környezetemben, nem működik a főkapcsoló, eleinte csak nem minden nyomást érzékelt, csütörtökön kedzte az egyik, hétfőn viszi szervizbe a srác, gondolta addig kihúzza, erre ma már nem kapcsolt be! amásik még csak nem minden nyomást érzékel, kíváncsi leszek rá, hogy az meddig húzza, bár a másik tapasztalat alapján, szerintem hétfőn rohan vele a tulaj az üzletbe...

    sunahunter; azért nem kellene ennyire minősíteni az android felhasználókat... :(
    a push nálam sem volt használva 4s alatt, de ettől még nagyon sok iphone tulaj szitkozódik a neten, akár itt a fórumon is, hogy mennyire szemét dolog volt megvonni, mert fontos volna!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák