Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz bambano #35 üzenetére

    Van benne valami, de amióta beütöttek ezek a sikeres termékek, pl ipad, iphone, azóta ezek a dolgok kihatnak a többi termékre is. Pl vegyük a MBA-t. nem volt akkora bukás, mint az apple tv, de nem volt egy sikeres termék. Az új gépet meg (oké, valóban életrevalóbb, mint az előd) viszik mint a cukrot. Az új apple tv-t is jobban fogadták, bár szerintem az hosszabb távon megint bukó lesz. Ezek mellett oké, hogy még mindig drága a Mac, de azért egy lassú árcsökkenés talán megindult, ahol meg nem, ott az ár/érték arány javult. Ezen kívül nagyon sok ember tér át számítógép vonalon is Apple gépre, mióta belekóstolt az iphoneba pl. én is elgondolkodtam rajta erősen. És ezek az emberek nagy része elégedett is, ahogy olvasom. Szóval valóban nem lehet mindig csúcsokat dönteni, de szerintem beszakadni nem fog.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • Salvador20

    őstag

    válasz bambano #35 üzenetére

    Ja meg ehhez még valami:
    Azt tudtad, hogy az ms-től és az apple-től is vásárolhatsz földgázt, meg áramot? De még van turisztikai cégük is, meg még el lehet olvasni, hogy mi minden van mindkét cég küldetésnyilatkozatában.
    Ms-nél, ami érdekesebb: bicikli pl :D elképzelem magam egy microsoft biciklin

    De nézhetjük akár a Brittish telecomot, ugyanez a helyzet. Nem olyan szűk a protfóliójuk ezeknek a cégeknek, mint ahogy te gondolod....
    És a végén még így is ott a kiskapu: "...és minden más, amit a vezetőség a cég feladata ként tűz ki..." Tehát még nagyon változtatniuk sem kell havonta a küldetést

    Be Faster, be Smarter, or Cheat!

Új hozzászólás Aktív témák